Łuk bloczkowy Poe Lang EK SKULL REX biało-czarny, 15-55 lb (CO-029ML)

Łuk bloczkowy Poe Lang EK SKULL REX biało-czarny, 15-55 lb (CO-029ML)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk bloczkowy Poe Lang EK SKULL REX biało-czarny, 15-55 lb (CO-029ML)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: CO-029ML
EAN: 4710933463112
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
879,00 zł

siła naciągu: 15-55 lbs (regulowana)
długość naciągu: 20-29 cali (51-74 cm - regulowana na bloczkach)
długość całkowita: 711 mm
waga: 1390 g

Łuk bloczkowy Skull Rex należy do rodziny łuków budowanych według najnowocześniejszych technologii, polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z niezwykle wytrzymałego, hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Podzespoły – podobnie jak w bratnim modelu Hunger Rex, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i metali, nadających mu trwałość i możliwość długoletniego użytkowania. Łuk wykonany jest w stylizowanej kolorystyce szaro-czarnej.


Przeznaczenie łuku

Łuk bloczkowy Skull Rex, podobnie jak jego bratni model Hunger Rex, przeznaczony jest dla szerokiego spektrum adeptów łucznictwa. Dzięki nadzwyczajnie szerokiej regulacji siły naciągu nadaje się zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę z łukiem (10-30 funtów) jak również młodzieży i kobiet (30-40 funtów). Siłę naciągu reguluje się płynnie poprzez dokręcanie/odkręcanie śrub przytrzymujących ramiona łuku, jego długość (zależna od rozstawu ramion i wzrostu strzelca) poprzez ustawienie modułów na bloczkach zamocowanych na końcach ramion łuku. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby już od około 125 cm do nawet 185 cm wzrostu! Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim osobom młodym oraz o przeciętnej sile.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuku nadaje się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i wyczynowych.  Dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem, ale również rozwijania tej pasji w profesjonalny sposób.

Łuk może być użytkowany zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci. Podobne możliwości dają tylko wiodące marki na rynku łuczniczym, często kilkukrotnie droższe od modelu Skull Rex. Dzięki temu łukowi zyskują Państwo porównywalną jakość za przystępną cenę. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, precyzja wykonania i precyzja strzelania, uniwersalność i kompleksowy osprzęt.


Osprzęt łuku

W zestawie jaki nabywają Państwo wraz z łukiem znajdują się: podstawka pod strzałę typu Whisker Biscuit - wykonana z delikatnego włosia, utrzymuje jednocześnie strzałę w sposób stabilny, nie pozwalając spaść strzale nawet przy dużym pochyleniu łuku. Podstawki tego typu to podstawa wszystkich łuczników strzelających w terenie, nie tylko na zwykłej strzelnicy. Kolejnym elementem jest celownik 3-pinowy, pozwalający ustawić każdy z pinów na odległość dogodną dla strzelca (np. 15-25-40 metrów). Całości dopełniają tłumiki drgań cięciwy, wyciszając świst łuku przy wystrzale ale jednocześnie stabilizujące cięciwę, co bezpośrednio wpływa pozytywnie na celność łuku Skull Rex. Aby zestaw był w pełni gotowy do strzelania, dodajemy ze swojej strony 2 strzały carbonowe oraz skórkę na palce - zapobiegającą otarciom podczas strzelania.


Regulacja i ustawianie łuku

Kolejną niezwykłą zaletą łuku bloczkowego Skull Rex jest możliwość dokonywania regulacji i jego dostosowania do wymiarów i możliwości strzelca bez użycia profesjonalnej prasy. Długość naciągu jest bowiem regulowana ustawieniem modułów na obu bloczkach łuku. W celu regulacji siły naciągu należy równomiernie odkręcać lub dokręcać śruby mocujące ramiona. Sugerujemy regulację po 1/4-1/2 obrotu śruby. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* 2 strzały carbonowe

* podpórka pod strzałę typu Whisker Biscuit

* celownik TruGlo 3 piny

* 2 tłumiki drgań cięciwy typu Spider

* kołczan montowany do łuku


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Więcej informacji
Kod SKUCO-029ML
ProducentPOE LANG
EAN4710933463112
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z POE LANG
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com