Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk bloczkowy Poe Lang EK CHAMELEON Black 10-15 lbs (CO-017B)

Kod SKU: CO-017B
Kod EAN: 4710933463310
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
139,00 zł
- siła naciągu cięciwy: 10 lbs
- długość naciągu: 22 cale (56 cm)
- długość łuku: 930 mm

- sugerowana strzała: D-003A Strzała drewniana 27"


Łuk bloczkowy Chameleon należy do rodziny łuków bloczkowych, budowanych według technologii polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca, używającego do tego minimum swojej własnej siły.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z wytrzymałego polimeru. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Łuk wykonany jest w kolorystyce czarno-pomarańczowej.


Przeznaczenie łuku

Łuk bloczkowy Chameleon przeznaczony jest głównie dla najmłodszych łuczników obu płci. Dzięki niewielkiej sile naciągu (do 15 funtów) nadaje się niemal dla każdego, kto ma dość siły, by podnieść i utrzymać sam łuk. Długość naciągu (zależna od rozstawu ramion i wzrostu strzelca) regulowana poprzez mocowanie cięciwy na bloczkach zamocowanych na końcach ramion łuku i pozwala na dostosowanie go do każdego dziecka i młodzika w przedziale wzrostu około 120 cm do 160 cm. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby już od około 140 cm do około 150 cm wzrostu. Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim dzieciom, osobom młodym oraz o małej lub przeciętnej sile. Stosunkowo niewielka waga łuku pozwala użytkować go w komfortowy sposób przez dzieci i młodzież nawet o małej sile, stanowiąc z powodzeniem źródło doskonałej rozrywki i rozwijania nowych umiejętności u naszej pociechy.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów rekreacyjnych. Natomiast dzięki przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko rozpoczęcia przygody z łucznictwem przez najmłodsze pociechy ale również rozwijania tej pasji wraz z rosnącym dzieckiem, dzięki jego szerokim możliwościom regulacji. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość korzystania z niego przez najmłodszych.


Regulacja i ustawianie łuku

Długość naciągu łuku jest regulowana ustawieniem zaczepu cięciwy na bloczkach łuku. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* 2 strzały z włókna szklanego

* kołczan ze skóry ekologicznej

* tarcza łucznicza

* skórka na palce

* podstawka klasyczna

* celownik klasyczny

* ochraniacz przedramienia

* zapasowe, gumowe wkładki do majdanu w kolorze pomarańczowym


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Więcej informacji
Kod SKUCO-017B
ProducentPOE LANG
Kod EAN4710933463310
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy Poe Lang EK CHAMELEON Black 10-15 lbs (CO-017B)
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.