Łuk bloczkowy Poe Lang EK BUSTER czarny 15-29 lb (CO-034BXS)

Łuk bloczkowy Poe Lang EK BUSTER czarny 15-29 lb (CO-034BXS)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk bloczkowy Poe Lang EK BUSTER czarny 15-29 lb (CO-034BXS)

Kod SKU: CO-034BXS
EAN: 4710933463228
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Cena promocyjna 269,00 zł Normalna cena 289,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 271,20 zł

siła naciągu: 12-29 lbs (regulowana)
długość naciągu: 17-26 cali (43-66 cm - regulowana na bloczkach)
długość łuku: 635 mm
waga łuku: 726 g
wysokość cięciwy: 7" (178 mm)
let off: 75%

Łuk bloczkowy Buster należy do rodziny łuków bloczkowych, budowanych według technologii polegających na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z niezwykle wytrzymałego, hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Łuk wykonany jest w modnej kolorystyce czarno-czerwonej.


Przeznaczenie łuku

Łuk bloczkowy Buster przeznaczony jest głównie dla najmłodszych łuczników oraz płci pięknej. Dzięki szerokiej regulacji siły naciągu w dolnych partiach (12-29 funtów) nadaje się zarówno dla dzieci rozpoczynających przygodę z łukiem (12-20 funtów), jak również nieco starszych nastolatków i dziewcząt (20-29 funtów). Siłę naciągu reguluje się płynnie poprzez dokręcanie/odkręcanie śrub przytrzymujących ramiona łuku, jego długość (zależna od rozstawu ramion i wzrostu strzelca) poprzez ustawienie modułów na bloczkach zamocowanych na końcach ramion łuku. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby już od około 108 cm do około 168 cm wzrostu! Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim dzieciom, osobom młodym oraz o małej lub przeciętnej sile.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów szkoleniowych i rekreacyjnych. Dzięki specjalnej osłonie cięciwy nadaje się do strzelania palcami – nie potrzebuje dodatkowego spustu jak inne, mocniejsze łuki bloczkowe. Dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość nie tylko nawiązania przygody z łucznictwem ale również rozwijania tej pasji wraz z rosnącym dzieckiem.

Łuk może być użytkowany zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, uniwersalność oraz możliwość korzystania z niego przez najmłodszych.


Osprzęt łuku

W zestawie jaki nabywają Państwo wraz z łukiem znajdują się: standardowa podstawka pod strzałę, któa utrzymuje strzałę w sposób stabilny. Aby zestaw był w pełni gotowy do strzelania, dodajemy ze swojej strony 2 z włókna szklanego.


Regulacja i ustawianie łuku

Długość naciągu łuku jest regulowana ustawieniem zaczepu cięciwy na obu bloczkach łuku. W celu regulacji siły naciągu należy równomiernie odkręcać lub dokręcać śruby mocujące ramiona. Sugerujemy regulację po 1/4-1/2 obrotu śruby. Prosimy postępować zgodnie z załączoną Instrukcją Użytkownika lub o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Doradzimy i pomożemy.


W zestawie

* 2 strzały z włókna szklanego

* standardowa podpórka pod strzałę

* celownik

* kołczan montowany do łuku

* ochraniacz przedramienia


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Więcej informacji
Kod SKUCO-034BXS
ProducentPOE LANG
EAN4710933463228
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy Poe Lang EK BUSTER czarny 15-29 lb (CO-034BXS)
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
=
Oszczędzasz 15,25 zł
289,75 zł
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz