Czym skutecznie się obronić przed napastnikiem lub odstraszyć agresywnego psa ?

Dziś opiszę Ci bliżej pistolet hukowy STALKER M906. 

Ten zgrabny i poręczny pistolet hukowy jest wyjątkowo  propozycją wśród broni hukowej bez zezwolenia. Posiadacz Stalkera M906 w samoobronie zaskoczy i ogłuszy napastnika dzięki bardzo głośnemu hukowi z naboju 5,6 /16 mm, dedykowanego specjalnie do tej broni alarmowej. Oprócz obrony służy także do wypłoszenie niepożądanego ptactwa i agresywnych zwierząt.

Stalker M906 występuje obecnie w dwóch wersjach kolorystycznych - z czarnym i z tytanowym, ciemno szarym zamkiem. 

Pistolet zasilany jest wyjątkowo głośnymi nabojami typu MEGA HUK 5,6x16. Są to specjalne, nowe naboje hukowe przeznaczone do tego typu pistoletów, które podczas strzału posiadają ruchomy zamek oraz automatyczne przeładowanie broni. Naboje kupimy w opakowaniach po 100 szt. W metalowym, mocnym magazynku mieści się aż 8 szt nabojów.

5.6_16      

Nie tylko obrona

Oprócz obrony pistolet Stalker M906 może być także bronią szkoleniową. Huk i efekty pirotechniczne wystrzału oraz automatyka działania jak w prawdziwej broni palnej (odrzut zamka - wyrzut łuski) są cechami, które swoim realizmem pozwalają na naukę obywania się z bronią w szkołach policyjnych oraz kursach szkoleniowych organizowanych dla służb mundurowych i agencji ochrony.

Służyć może także pewnie doskonale do tresury psów obronnych, kiedy to chcemy uodpornić psa na huk broni palnej. 

To replika prawdziwej broni palnej

Stalker M906 swoim wyglądem nawiązuje do szwajcarskiego pistoletu Sig Sauer P250 Subcompact. Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie modeli broni palnej służącej głównie jako broń do ochrony osobistej. Kompaktowe gabaryty są wielką zaletą tego pistoletu. Możemy go mieć niemal zawsze przy sobie. W kieszeni lub w kaburze przypietej do paska spodni. Dodatkowo, za pomocą specjalnych szelek pistolet bardzo wygodnie leży pod pachą.

Animacja 360°

Poręczny i wygodny w użytkowaniu

Pomimo kompaktowych rozmiarów poręczność chwytu jest jedną z liczących się jego zalet. Zręcznie ujmie go nawet pokaźna dłoń.

Rękojeść jest wygodna. magazynek wyjmujemy łatwo i szybko z rękojeści. Dzięki nacięciom na zamku jego przeładowanie przed pierwszym strzałem nie sprawia żadnego problemu. Kolejne naboje wprowadzane są z magazynka już automatycznie. 

Dzięki wygodnej i łatwej obsłudze pistolet może być także z powodzeniem obsługiwany przez kobiety. Pistolet zmieści się niemal w każdej damskiej torebce, kieszeni płaszcza lub w schowku samochodowym

Pełen realizm działania prawdziwej broni palnej

Pistolet w pełni oddaje obsługę broni palnej: magazynek umieszczony w rękojeści, przeładowanie zamka przed pierwszym strzałem, wyrzut łuski na chodnik z charakterystycznym, metalowym dźwiękiem, bardzo głośny huk i podrzut przy strzale to cechy tego wyjątkowego pistoletu hukowego. Po wystrzeleniu ostatniego naboju z magazynka zamek pistoletu pozostaje w tylnym położeniu, dokładnie jak w przypadku prawdziwej broni palnej. Po ponownym załadowaniu magazynka wystarczy tylko załadować magazynek, zrzucić zamek który pozostał w tylnym położeniu i od razu możemy dalej strzelać bez ponownego przeładowywania zamka. Cała automatyka broni działa dokładnie jak w prawdziwej broni palnej.

Pistolet dostępny jest BEZ ZEZWOLENIA

Najlepsze w nim jest to, że możemy go zakupić i posiadać bez żadnych pozwoleń, promes itd.

Zarówno kaliber broni jak i średnica naboju nie przekraczają w nim 6mm, dzięki czemu zgodnie z obowiązującą Ustawą o Broni i Amunicji, na jego posiadanie nie jest wymagane żadne pozwolenie. ( Ustawa o Broni i Amunicji z dnia 21 maja 1999r. Poz. 576, Art.11, pkt. 11) która brzmi:

Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:

...   11. posiadania broni palnej alarmowej o kalibrze do 6mm 

Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość 

Szkielet pistoletu, lufa z komorą nabojową, zamek oraz magazynek są metalowe. Korpus, podobnie jak w prawdziwej broni wykonany jest z wysokoodpornego tworzywa ABS.

Wszystkie ruchome elementy wykonane są także z metalu.

Pistolet posiada także zewnętrzny bezpiecznik skrzydełkowy, dzięki któremu pistolet może być zabezpieczony przed przypadkowym wystrzałem. Jest to bardzo wygodne i dobre rozwiązanie. Jesteśmy pewni, że pistolet nie wystrzeli nam przypadkowo w kieszeni.

Wystrzałowo także w sylwestra 

Do pistoletu załączona jest gratis nasadka służąca do wystrzeliwania rac sylwestrowych i sygnałowych dzięki czemu możemy dodać blasku wszelkim imprezom rodzinnym i okolicznościowym. Race o średnicy 15 mm mogą być hukowe, świetlne, gwiżdżące lub jako kolorowe flary ratownicze.

Estetyczne i trwałe opakowanie

Pistolet Stalker pakowany jest w mocną, polimerową walizkę do przechowywania broni oraz w estetyczne i kolowe opakowanie tekturowe.

Może być więc także doskonałym i estetycznie opakowanym prezentem na przeróżne okazje.

Taki wystrzałowy prezent z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie.

Do pistoletu dołączona jest także szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Producent udziela aż 2 letniej gwarancji bezawaryjnego działania pistoletu.

Serwisem pistoletu zajmuje się wyłączny importer pistoletów Stalker w Polsce - Firma Bron.pl Częstochowa.

Podsumowanie

Pistolet Stalker M906 to na pewno jeden z najciekawszych produktów obronnych bez zezwoleń na rynku. Odstraszy głośnym hukiem i wyglądem wiernie przypominającycm prawdziwą broń, ale poza tym jest super gadżetem dla dorosłych chłopców. Bardzo fajnie się go obsługuje, strzela z niego i rozbiera do czyszczenia. Wszystko jak w prawdziwej broni palnej. I to właśnie powoduje, że ja jestem za i gorąco go Państwu polecam.

Więcej informacji o produkcie a także możliwość zakupu znajdziesz na stronie produktów: https://www.bron.pl/stalker

Zobacz jeszcze poniżej obszerny film o pistolecie STALKER M906