Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Sabre STUHC-14-BK (gaz obronny + gaz treningowy) (RMG/SABRE STUHC-14-BK)

Kod SKU: KAL.118197
Kod EAN: 023063105253
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł
Skuteczna obrona w każdych warunkach? Postaw na sprawdzony produkt. Gazy pieprzowe SABRE RED Gaz pieprzowy Sabre STUHC-14-BK (gaz obronny + gaz treningowy) (RMG/SABRE STUHC-14-BK) to rozwiązanie, które skutecznie obezwładni napastnika i umożliwi Ci ucieczkę. Zamów teraz bez zezwolenia i zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zamów teraz.

Gaz pieprzowy Sabre STUHC-14-BK (gaz obronny + gaz treningowy)

 

Specjalny pakiet Sabre STUHC-14 stanowi doskonałe rozwiązanie dla początkujących i potrzebujących praktyki w używaniu gazu. W zestawie jest gaz obronny oraz zbiorniczek z gazem, który można wykorzystać do treningu dokładności i nauki jak odpowiednio korzystać z gazu firmy Sabre.

 

'Key ring' zapewnia natychmiastowy dostęp do gazu. Gaz STUHC-14-BK zapewnia około 25 strzałów. Zasięg gazu – około 3 metrów. Wysoką jakość gazów Sabre potwierdzają specjaliści pracujący na co dzień w służbach mundurowych. 

 

Gaz wydobywa się z pojemnika w formie strumienia, dzięki czemu nie ma zagrożenia powstania tzw. chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi. Należy pamiętać, że gaz należy skierować prosto we wrażliwe miejsca napastnika - oczy i nos. Strumień to także większa intensywność działania.

 

Więcej informacji
Kod SKUKAL.118197
ProducentSABRE RED
Kod EAN023063105253
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Sabre STUHC-14-BK (gaz obronny + gaz treningowy) (RMG/SABRE STUHC-14-BK)