Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura (PG.300)

Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura (PG.300)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura (PG.300)

Kod SKU: PG.300
EAN: 5902944116548
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
25,00 zł
Skuteczna obrona w każdych warunkach? Postaw na sprawdzony produkt. Gazy pieprzowe GUARD Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura (PG.300) to rozwiązanie, które skutecznie obezwładni napastnika i umożliwi Ci ucieczkę. Zamów teraz bez zezwolenia i zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zamów teraz.

Gaz pieprzowy POLICE PERFECT Guard 300 40ml to najmocniejszy na rynku, polski gaz obronny, skuteczny zarówno na ludzi jak i agresywne i dzikie zwierzęta.

Działa bardzo skutecznie także na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.
Obezwładnia skutecznie napastnika na czas ok. 20 minut nie powodując przy tym żadnych trwałych obrażeń. Zasięg chmury gazu wynosi ok. 3 metry.


Gaz powstał na bazie kapsaicyny o bardzo wysokim stężeniu (aż 2 mln Scoville’a SHU) środka biologicznego, wyciągu z papryczek chili.

Środek ten działa silnie drażniąco na oczy i układ oddechowy napastnika powodując silne pieczenie, duszności i ogólną dezorientację.

Uczucie pieczenia, duszności i bólu wynika z bezpośredniej interakcji biologicznej kapsaicyny z neuronami układu nerwowego.


Gaz posiada certyfikat PZH (Polskiego Zakładu Higieny)

pg


Jako jedne z nielicznych na rynku, gazy Police Perfect Guard posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny dopuszczający je do używania na ludzi i zwierzęta w celach obronnych.


UWAGA ! Większość gazów obronnych na rynku nie posiada takiego atestu przez co stosowanie ich na ludzi może spowodować problemy prawne dla osoby broniącej się takim gazem.

Gaz obezwładniający POLICE PERFECT Guard 300 miota gaz w postaci gęstej chmury o zasięgu ok. 3 metrów, co daje możliwość utrzymania optymalnej odległości od napastnika.

Praktyczna wielkość pojemnika, optymalna pojemność (50 ml) oraz możliwość wielorazowego użytku w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną, powodują że gaz pieprzowy POLICE PERFECT Guard 300 stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących pewnego a zarazem niedrogiego środka obronnego gwarantującego poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz doskonale znając oczekiwania klientów, firma Bron.pl zleciła produkcję serii gazów obronnych sygnowanych nazwą POLICE PERFECT Guard.

Gazy te zostały doskonale dopasowane do potrzeb użytkowników, posiadają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

W ofercie naszej firmy znajduje się kilkanaście propozycji z tej serii, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.


Posiadając gaz pieprzowy  POLICE PERFECT Guard 300 poczujesz się bezpieczniej oraz zapewnisz bezpieczeństwo swojej rodzinie i bliskim.

 

pg

- gaz obronny w postaci gęstej chmury
- wielkość pojemnika: 50 ml
- ilość środka czynnego: 40 ml
- ilość środka nośnego: 10 ml
- czas działania: ok. 20 min.
- zasięg działania gazu: 3 m
- na bazie środka biologicznego
- nie powoduje trwałych obrażeń
- zawartość substancji: – 10 %. 2 miliony SHU (jednostek Scoville’a)
- substancja niepalna
- termin przydatności: 2 lata od daty produkcji, data ważności widoczna na dnie pojemnika,
- posiada certyfikat PZH - Polskiego Zakładu Higieny

Więcej informacji
Kod SKUPG.300
ProducentGUARD
EAN5902944116548
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura (PG.300)
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz