Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml (1407) 213

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml (1407) 213

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml (1407) 213

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 1407
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
35,00 zł

Dane techniczne

Pojemność 40 ml
Zasięg 4 - 5 m
Forma substancji drażniącej Strumień
Stężenie % OC 10
Ostrość w skali Scoville'a 2.000.000 SHU
Wysokość 93 mm
Średnica 35 mm
Cechy dodatkowe Zabezpiecznie flip-top

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40 ml (1407)

Poręczny miotacz pieprzowy do samoobrony.

Kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni.

Substancja drażniąca w formie strumienia dla kiego zasięgu.

Miotacze gazu pieprzowego TW1000 Pepper-Jet tworzą balistyczny strumień cieczy o bardzo dużym zasięgu.
Dzięki precyzyjnie wykonanej dyszy strumień nie ma bezpośredniego wpływu na otoczenie atakującego. 
Strumień cieczy nie wytwarza mgły, a jego kierunek pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach.

Wyposażony w wysokiej jakości mechanizm bezpieczeństwa typu flip-top.
Miotacz jest wyposażony w wysokiej jakości odchylane pokrywę, która zapobiega przypadkowemu rozpyleniu.
Naciskając przycisk zwalniający, przesuń pokrywę do góry kciukiem. Następnie pokrywa automatycznie ponownie się obniży.
Profilowana głowica chroni użytkownika przed przypadkowym użyciem we własnym kierunku.

Sposób użycia: w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika, wsunąć kciuk aby odchylić pokrywę zabezpieczającą i zdecydowanie wcisnąć dźwignię.
Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk.

Skuteczny przeciw osobom będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.
Skuteczny przeciw agresywnym zwierzętom.
Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Dostępny bez zezwolenia.
Posiada atest PZH.

 

Jak działają obronne miotacze pieprzowe ?

Miotacze pieprzowe TW niemieckiej firmy HOERNECKE zawierają naturalny ekstrakt chili z oleożywicy pieprzowej (OC). Składnik ten jest pozyskiwany z najostrzejszych papryczek chili. Jego użycie powoduje natychmiastowe podrażnienie oczu i dróg oddechowych. Gazy oparte na ekstrakcie OC są skuteczne w konfrontacji z osobami pobudzonymi, pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Można na nich również polegać przy odpieraniu ataku agresywnych zwierząt. Przy całej swej skuteczności skutki ich działania są całkowicie odwracalne i ustępują z czasem. Ich użycie nie naraża nas na konsekwencje prawne w przypadku uzasadnionej obrony. Wszystkie produkty TW są dostępne dla osób pełnoletnich, bez pozwolenia policji.

Dlaczego TW ?

Nasze gazy są wygodne i proste w obsłudze. Najważniejsza jednak jest niezawodność i skuteczność. Poziom zawartości OC nie jest decydującym czynnikiem świadczącym o skuteczności miotacza pieprzowego. Istnieje duża różnorodność w jakości OC, a ich poziomy ostrości często znacznie się różnią. Na ostrość i skuteczność mieszanki wpływa poziom zawartych w OC ostrych substancji, takich jak kapsaicyna i jej pochodne ( kapsaicynoidy ). Ich poziom oznacza się jako MC (Major Capsaicinoids). W naszych gazach pieprzowych wynosi on od 10 do aż 15 % MC. Oprócz stężenia substancji czynnych decydujący wpływ na skuteczność ma także dalszy skład preparatu. Nasze formuły są stale rozwijane, a bazujące na nich produkty przez lata ugruntowały swoją pozycję na rynku cywilnym oraz profesjonalnym. Wybierając TW otrzymujemy środek obronny który jest nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, spełniający najwyższe standardy jakości i niezawodności. TW po prostu działa !

RODZAJE GAZÓW PIEPRZOWYCH TW

JET - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Jet tworzą balistyczny strumień cieczy o bardzo dużym zasięgu. Dzięki precyzyjnie wykonanej dyszy strumień nie ma bezpośredniego wpływu na otoczenie atakującego. Strumień cieczy nie wytwarza mgły, a jego kierunek pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOAM - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 Pepper-Foam tworzą balistyczny strumień cieczy o dalekim zasięgu, który pieni się, gdy uderza w cel. Dzięki dodatkowi środka spieniającego pokrywana jest duża powierzchnia, a efekt pienienia skutecznie oznacza atakującego. Mieszanka w tej formie jest trudna do usunięcia z twarzy, co zapewnia jej dłuższe i skuteczne działanie. Pepper-Foam charakteryzuje się umiarkowaną podatnością na warunki atmosferyczne.

GEL - TW1000 Pepper-Gel wytwarzają zwarty strumień żelu o dużym zasięgu, który pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. Strumień pozwala na precyzyjne kierowanie w stronę zagrożenia, a jego doskonałe właściwości adhezyjne zapewniają długotrwały efekt. Dzięki zwartej mieszance, wpływ na otoczenie jest minimalny nawet w zamkniętych pomieszczeniach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOG - SPRAY - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Fog wytwarzają silny strumień rozpylający, który tworzy stożkowe ułożenie środka drażniącego (chmurę). Ułatwia to trafienie w poruszające się cele. Ryzyko chybienia atakującego z powodu niedokładnego celowania jest zminimalizowane. SPRAY jest podatny na warunki atmosferyczne, w szczególności na silny wiatr.

 

Dane techniczne

Pojemność 40 ml
Zasięg 4 - 5 m
Forma substancji drażniącej Strumień
Stężenie % OC 10
Ostrość w skali Scoville'a 2.000.000 SHU
Wysokość 93 mm
Średnica 35 mm
Cechy dodatkowe Zabezpiecznie flip-top

Więcej informacji
Kod SKU1407
ProducentTW 1000
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z TW 1000
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com