Gaz pieprzowy Sabre Red SST-01-BK - Stop Strap Pepper Spray (RMG/SABRE SST-01-BK)

Special Price 99,00 zł

Normalna cena: 129,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gaz pieprzowy Sabre Red SST-01-BK - Stop Strap Pepper Spray

 

Miotacz gazu pieprzowego produkcji amerykańskiej firmy Sabre Red, która zdobyła uznanie na całym świecie. Gaz Sabre Red SST-01-BK ma pojemność 15,9 ml. Wysoką jakość gazów Sabre potwierdzają specjaliści pracujący na co dzień w służbach mundurowych. 

 

Gaz SST-01 posiada funkcję 'Stop Strap', co zapobiega użyciu gazu przeciwko Tobie – jeśli napastnik wyciągnie gaz z Twojej ręki, odłączy gaz od specjalnego paska na Twoim nadgarstku i nie będzie mógł wówczas użyć gazu przeciw Tobie.

 

Gaz wydobywa się z pojemnika w formie strumienia, dzięki czemu nie ma zagrożenia powstania tzw. chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi. Należy pamiętać, że gaz należy skierować prosto we wrażliwe miejsca napastnika - oczy i nos. Strumień to także większa intensywność działania.

 

Miotacz gazu pieprzowego posiada głowicę typu Flip Top, dzięki której łatwo i szybko użyjesz gazu w razie niebezpieczeństwa. Aby użyć miotacza gazu wystarczy wsunąć palec pod klapkę i wcisnąć przycisk. Takie rozwiązanie zapobiega też przypadkowemu rozpyleniu gazu.

 


 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij