Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kapiszonownik Gold Capper Gładki SA2054 (C/ POL SAGUARO GC GŁADKI)(2054)

Kod SKU: KAL.140367
Kod EAN: 5902701313142
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
199,00 zł
Chcesz cieszyć się replikami broni z dawnych lat? Pamiętaj, że musisz mieć też pod ręką akcesoria do broni czarnoprochowej. Kapiszony, skałki i kapiszowniki zapewniają jej prawidłowe działanie i użytkowanie. Akcesoria do broni czarnoprochowej – Kapiszony, skałki, kapiszowniki SAGUARO Kapiszonownik Gold Capper Gładki SA2054 (C/ POL SAGUARO GC GŁADKI)(2054) to produkty najwyższej jakości, które pozwolą zaprezentować moc Twojej broni. Zamów już teraz.

Kapiszonownik Gold Capper Gładki SA2054

Uniwersalny automatyczny kapiszonownik "Gold Capper". Umożliwia zastosowanie każdego rodzaju kapiszonów dostępnych na rynku. Przeznaczony do broni długiej, pistoletów i rewolwerów.

Kapiszonownik stworzony z myślą o strzelectwie dynamicznym. Ma specjalnie wzmocniony podajnik umożliwiający bardzo mocne dociśnięcie kapiszonów na kominkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet bardzo lekkie sprężyny rewolwerów zbijają kapiszony.

Kapiszonownik jest szczególnie polecany osobom, które mają problem z odpalaniem kapiszonów.

Wewnątrz kapiszonownika mieści się ok. 120 kapiszonów.

Niezwykle ważny element wyposażenia każdego miłośnika broni czarnoprochowej. Kapiszonownik „Gold Capper” 2054 to model nowoczesny, automatyczny i bardzo wygodny w użyciu. Jednocześnie odwzorowuje wygląd z epoki i jest doskonale wykonany.

 

W jaki sposób gwarantujemy jakość kapiszonownika „Gold Capper” 2054?

 

Renomowany producent jest gwarantem jakości, choć sami także zawsze sprawdzamy produkty, które oferujemy. Kapiszonownik od Kenbud to doskonałe wykonanie, użycie materiałów wysokiej klasy, między innymi drewna, a także zastosowanie prostego, ale skutecznego mechanizmu. To także dbałość o szczegóły i elementy ozdobne, które poprawiają wygląd kapiszonownika i sprawiają, że jest on bardziej z epoki.

 

Co otrzymujesz, wybierając ten kapiszonownik do broni czarnoprochowej?

 

W zestawie znajduje się automatyczny kapiszonownik uniwersalny „Gold Capper”, który jest kompatybilny z różnymi modelami kapiszonów, także z unikatowymi kapiszonami Remington Np. 10. Pasuje do każdego rodzaju broni długiej, pistoletów i rewolwerów czarnoprochowych. Jest lekki, mały, poręczny i wygodny w używaniu, a mieści całkiem sporo, bo aż 120 sztuk. Szczególnie polecany osobom, które mają problem z osadzaniem kapiszonów na kominku.

 

Dlaczego model kapiszonownika od Kenbud jest warty uwagi?

 

Wyróżnia go wygląd, ale także zastosowanie. Mamy tu uniwersalny kapiszonownik do broni czarnoprochowej, który pasuje nie tylko do podstawowych modeli Coltów, ale także – jako jeden z niewielu – do rewolwerów Remington 1858. Świetnie sprawdza się w strzelectwie dynamicznym, gdyż jego konstrukcja pozwala na bardzo mocne dociśnięcie kapiszonów, dzięki czemu nawet lekkie sprężyny rewolweru odpalą mechanizm zapłonowy. Doskonały dla początkujących i profesjonalistów.

 

Wybierz rozwiązanie, które Ci pasuje

 

Automatyczny, uniwersalny, ładny i starannie wykonany, a przy tym w kompaktowych rozmiarach – ten model to jeden z najlepszych kapiszonowników na rynku, dlatego znajduje się w naszej ofercie. Sprawdź także inne propozycje i wybieraj to, co dla Ciebie najlepsze.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUKAL.140367
ProducentSAGUARO
Kod EAN5902701313142
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kapiszonownik Gold Capper Gładki SA2054 (C/ POL SAGUARO GC GŁADKI)(2054)