Kapiszonownik Single sakwa (SA2095)

Kapiszonownik Single sakwa (SA2095)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kapiszonownik Single sakwa (SA2095)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SA2095
EAN: 5902944159811
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
59,00 zł

Kapiszonownik Single Saguaro-Arms

 

Akcesoria do broni czarnoprochowej nie zawsze są niezbędne, ale bez kapiszonownika trudno wyobrazić sobie profesjonalne zajmowanie się tym rodzajem narzędzia strzeleckiego sprzed 1885 roku. Prezentowany tu model kapiszonownika Single Saguaro-Arms dąży do perfekcyjnego odwzorowania warunków w epoce.

 

Kto odpowiada za jakość kapiszonownika Single Saguaro-Arms?

 

W tym przypadku prezentujemy produkt nieco inny, kładący największy nacisk na jakość i odtworzenie tego, co można było znaleźć przy paskach w XIX wieku. Precyzja wykonania produktów Saguaro-Arms jest znana, stąd możemy mieć pewność, że oferowane tu produkty podołają zadaniu. Wiemy, że użyte materiały i zgodność z projektami z epoki sprawią, że niejeden miłośnik broni czarnoprochowej będzie zachwycony

 

Co zyskujesz, gdy wybierasz kapiszonownik od Saguaro-Arms?

 

Zestaw zawiera naturalny kapiszonownik do broni czarnoprochowej wykonany zgodnie z oryginałem z miękkiej, trwałej skóry. Wnętrze jest wyściełane wełną jagnięcą, wysokiej klasy, a całość jest zapinane na mosiężny, na co warto zwrócić uwagę, knopik. Cały kapiszonownik służy do przechowywania kapiszonów, jest trwały, lekki, poręczny i wygodny. Raczej przeznaczony dla osób profesjonalnie zajmujących się rekonstrukcją broni czarnoprochowej czy strzelectwem z tamtych czasów.

 

Czym wyróżnia się na rynku ten model kapiszonownika do broni czarnoprochowej?

 

Wyróżnienie się tego produktu nie jest trudne. Kapiszonownik od Saguaro-Arms jest niezwykle trwały, bo zrobiony z doskonałej skóry z dodatkiem wełny jagnięcej. To na pewno jeden z niewielu produktów tego typu dostępnych dla miłośników broni sprzed 1885 roku. Idealnie odtwarza klimat, a przy tym jest wygodny w noszeniu, bo ma szeroką na 5 cm przelotkę do przewieszenia przez pas.

 

Przejrzyj asortyment i decyduj się na najlepsze

 

Powstały zgodnie z tym, co było dostępne w epoce – ta wierność oryginałowi jest w tym przypadku godna podziwu. Jest to produkt dla koneserów, który nie zadowolą się byle czym. Ale wszystkie nasze akcesoria do broni czarnoprochowej są najwyższej jakości i warto się im przyjrzeć.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUSA2095
ProducentSAGUARO
EAN5902944159811
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com