Kapiszony S&B 4,0 (KAPISZONY 4,0)(SA1009)

Kapiszony S&B 4,0 (KAPISZONY 4,0)(SA1009)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kapiszony S&B 4,0 (KAPISZONY 4,0)(SA1009)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KAL.118231
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
35,00 zł
Chcesz cieszyć się replikami broni z dawnych lat? Pamiętaj, że musisz mieć też pod ręką akcesoria do broni czarnoprochowej. Kapiszony, skałki i kapiszowniki zapewniają jej prawidłowe działanie i użytkowanie. Akcesoria do broni czarnoprochowej – Kapiszony, skałki, kapiszowniki SELLIER & BELLOT Kapiszony S&B 4,0 (KAPISZONY 4,0)(SA1009) to produkty najwyższej jakości, które pozwolą zaprezentować moc Twojej broni. Zamów już teraz.

Kapiszony S&B 4,0 100 szt

Przedstawiamy jedne z najpopularniejszych kapiszonów do broni czarnoprochowej renomowanego producenta – firmy Sellier & Bellot. Doskonale sprawdzają się do każdego rodzaju borni – rewolwerów, karabinów oraz pistoletów czarnoprochowych.

 

W jaki sposób dbamy o jakość oferowanych kapiszonów?

 

Przede wszystkim cały czas współpracujemy z renomowanymi firmami, które dostarczają dla nas najlepsze produkty. Tak jest także w tym przypadku, gdyż firma Sellier & Bellot tworzy kapiszony z precyzją i perfekcją godną mistrzów tego rzemiosła. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sprzętu strzeleckiego od dawna, dzięki czemu wyrobiło sobie markę firmy niezawodnej, dokładnej i dbającej o bezpieczeństwo swoich wyrobów. W ten sposób i my możemy być pewni, że te kapiszony czeskie będą najlepszym, co możemy Ci zaoferować.

 

Co otrzymujesz w zestawie kapiszonów Sellier & Bellot

 

Te kapiszony do kominków czeskiej firmy mają 4.0 mm i są jednym z najpopularniejszych na rynku. W jednym opakowaniu znajdziesz sto sztuk miedzianych kapiszonów, które z powodzeniem konkurują z najlepszymi amerykańskimi markami, a ich cena jest bardzo przystępna. Budowa jest klasyczna, a zastosowanie produktów znajdziesz choćby w rewolwerach firmy Pietta, np. słynnym Remingtonie czy Colcie Patersonie.

 

Dlaczego warto postawić na ten model kapiszonów czeskich?

 

Konstrukcja kapiszonów Sellier & Bellot została tak zaprojektowana, by miseczka nie rozpadała się zbyt szybko i nie blokowała broni. Daje to maksymalną pewność zapłonu, której nie spotkasz u wielu tańszych producentów. Masz pewność, że nawet przy dynamicznym strzelaniu nie napotkasz na zacięcie się broni i ryzyko niewłaściwego wypalenia. To produkt z gwarancją jakości.

 

Wybieraj świadomie i skutecznie

 

Wejdź także w inne produkty, które oferujemy do broni czarnoprochowej i poszukaj rozwiązania dla swoich potrzeb. Miej zawsze w świadomości to, że wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że skuteczność i precyzja będą zależały tylko od siebie.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUKAL.118231
ProducentSELLIER & BELLOT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com