Pistolet gazowy KOLTER RMG-23 (RMG.2301)

Pistolet gazowy KOLTER RMG-23 (RMG.2301)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet gazowy KOLTER RMG-23 (RMG.2301)

Kod SKU: RMG.2301
EAN: 5907461628185
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
149,00 zł

Pistolet gazowy RMG 23 to skuteczny miotacz gazowy wystrzeliwujący chmurę gazu obezwładniającego na odległość ok 3 metrów. Wymienny wkład gazowy wystarcza na ok 8 skutecznych użyć. Termin ważności to aż 3 lata.


Pistolet gazowy Kolter RMG-23 to sprawdzony miotacz gazu pieprzowego w kompaktowej wersji, dostępny bez pozwolenia i rejestracji.

Animacja 360°


Ręczny miotacz gazu Kolter RMG-23 to urządzenie obronne, które do złudzenia przypomina prawdziwy pistolet, z tą jednak różnicą, że nie strzela ostrą amunicją, tylko wyrzuca pod ciśnieniem wiązkę gazu pieprzowego o bardzo wysokim stężeniu kapsaicyny. Ten organiczny środek chemiczny odpowiada za znany każdemu z nas pikantny smak i zapach ostrych odmian papryki.

W zastosowaniu obronnym, kapsaicyna bardzo skutecznie oddziałuje na skórę, oczy oraz układ oddechowy, powodując trudności w oddychaniu, silne i uciążliwe podrażnienia oczu i śluzówki, bez trwałych jednak efektów i utraty zdrowia.


Pistolet wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze oraz elastycznej gumy, z której powstały okładziny.

RMG-23 jest kompaktowy, ma również niewielką masę (210 g), co kwalifikuje go jako idealne rozwiązanie obronne dla kobiet, bez problemu bowiem mieści się niemal w każdej damskiej torebce.


Wymienny wkład z gazem pieprzowym montowany jest w chwycie pistoletu, pod gumowymi okładzinami.

Jego wymiana jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka sekund, wystarczy wypiąć gumową okładzinę i zastąpić zużyty wkład nowym.

Wkład gazowy o pojemności 15 ml zapewnia do 6 wyrzutów chmury gazowej o zasięgu ok. 2 m, co pozwala skutecznie zatrzymać napastnika w bezpiecznym dla nas dystansie.

Efekty działania gazu trwają nawet do 20 minut, pozwalając nam bezpiecznie oddalić się i zawiadomić organy ścigania.


Pistolet RMG-23 jest gotowy do działania od razu po zakupie (posiada zamontowany wkład gazowy), przed użyciem należy jedynie go odbezpieczyć bezpiecznikiem suwakowym chroniącym przed przypadkowym strzałem.

Wkład z gazem pieprzowym posiada długi termin ważności (3 letni), podczas którego czynnik drażniący nie traci swych właściwości.

Skuteczne działanie środka pieprzowego zostało potwierdzone na osobach będących pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.


W odróżnieniu od standardowych miotaczy gazu, pistolet gazowy RMG-23 ma dodatkowy atut, opierający się ma zaskoczeniu i działaniu psychologicznym.

W wielu bowiem sytuacjach, napastnicy zrezygnują ze swych zamiarów na sam widok wydobytej broni, sygnalizujący im, że mam zamiar aktywnie się bronić.

 

Kabura skórzana z mocowaniem do paska spodni lub na szelki dostępna jest w osobnej ofercie ( nie jest w komplecie).

Kabura pozwala wygodnie i dyskretnie przenosić pistolet na pasie spodni lub pod pachą za pomoca szelek, w zależności od preferencji.


Pistolet gazowy RMG-23 to sprawdzone urządzenie obronne, dostępne w przystępnej cenie i, co najważniejsze, bez zezwoleń i rejestracji, jednym warunkiem zakupu jest pełnoletniość kupującego.

rmg

Więcej informacji
Kod SKURMG.2301
ProducentKOLTER
EAN5907461628185
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy KOLTER RMG-23 (RMG.2301)