Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet gazowy RMG WALTHER PGS - model 2021 ( PDP )

Kod SKU: 2.2050-1
Kod EAN: 5908262172938
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
199,00 zł
Obrona na najwyższym poziomie? To możliwe! Wystarczy, że będziesz nosić przy sobie Pistolety gazowe WALTHER Pistolet gazowy RMG WALTHER PGS - model 2021 ( PDP ). Rozwiązanie skutecznie odstrasza i dezorientuje napastnika, dając Ci czas niezbędny na ucieczkę. Zamów teraz bez zezwolenia.


Pistolet gazowy WALTHER PDP w wersji na rok 2021 jako Walther PGS to obronny pistolet RMG niemieckiej firmy WALTHER, jednego z największych na świecie producentów broni palnej i gazowej. Pistolet obezwładnia napastnika na ok 30 minut bardzo mocnym pieprzowym gazem biologicznym o wysokim stężeniu powodując bardzo silne pieczenie oczu oraz duszności i uporczywy kaszel uniemożliwiające kontynuację ataku.


Działa skutecznie na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków lub dopalaczy a także na agresywne zwierzęta umożliwiając pewną i skuteczną obronę.
Kartridż z gazem pieprzowym wystarcza na oddanie 6 bardzo mocnych wystrzałów gazu na odległość ponad 5 metrów.


Gaz PRO SECUR zawarty w kartridżu jest jednym z najmocniejszych gazów obronnych na świecie. Produkowany jest na bazie biologicznego płynu pieprzowego o stężeniu aż 10% OC z 2 mln. Scouvilla. Gaz ten nie powoduje utraty zdrowia i trwałych obrażeń, jego objawy mijają całkowicie po około 30 minutach. Daje to broniącemu się możliwość bezpiecznego oddalenie się z miejsca zdarzenia i zaalarmowanie odpowiednich służb.


Pistolet gazowy WALTHER PGS działa na zasadzie ręcznego miotacza gazu obezwładniającego.
Pistolet ten można posiadać bez żadnych pozwoleń, Ustawa o Broni i Amunicji z dnia 21 maja 1999 o broni i amunicji Art. 11 pkt. 8.


Dodatkową zaletą tego gazu jest znacznik UV Marking który pozwala zidentyfikować potencjalnego napastnika.
Gaz pozostawia trudne do usunięcia ślady na odzieży które widzimy przy świetle UV, dzięki czemu policja może szybko zidentyfikować napastnika.

Gwarancja na kartridż gazowy to aż 4 lata.


Pistolet jest wyjątkowo poręczny i wygodny w noszeniu i użytkowaniu. Posiada zewnętrzny bezpiecznik chwytowy zapobiegający przypadkowemu użyciu. Można go nosić przy sobie w kaburze, w torbie, samochodzie lub przechowywać w domu w nocnej szafce.
Spust działa wyjątkowo lekko i płynnie.


Wymiana kartridża gazowego jest bardzo łatwa i szybka. Trwa zaledwie kilka sekund.
Korpus wykonany jest z bardzo trwałego polimeru typu ABS odpornego na upadki i uderzenia.
Na pistolet udzielamy 2 letniej gwarancji bezawaryjnego działania.


Firma WALTHER, producent tego pistoletu to od lat jeden z największych na świecie producentów broni palnej, sportowej i gazowej.
Broni tej firmy używa niemal cała polska policja oraz wiele innych służb ochrony w wielu krajach.
Pistolety WALTHER to także osobista broń filmowego Agenta, przez co marka znana jest na całym świecie.
Produkty tej firmy od lat cechuje wyjątkowa jakość i dbałość o szczegóły.


Podobnie jest także w przypadku pistoletu gazowego WALTHER PGS który jest następcą sprawdzonego modelu PDP. Już na pierwszy rzut oka pistolet jest ciekawie i starannie zaprojektowany. Jest poręczny, wygodny w chwycie, dobrze leży w niemal każdej dłoni. Nie przeszkadza i nie obciąża zbytnio kieszeni kurtki lub płaszcza. Już z samego wyglądu stwarza wrażenie solidnego i trwałego produktu.
Działanie i codzienne użytkowanie potwierdza oczywiście to wrażenie.
Producent nie zapomniał również o powiększeniu kabłąku, umożliwiając tym samym komfortowe strzelanie w rękawiczkach, używanych w okresie jesienno-zimowym.


Pistolet jest wygodny, trwały a co najważniejsze bardzo szybko i skutecznie obezwładni każdego napastnika zachowując bezpieczny, 5 metrowy dystans. Na tym produkcie możesz polegać i być pewnym jego wyjątkowo skutecznego działania.


W tej cenie pistoletu znajduje się już pierwszy, wymienny kartridż gazowy pozwalający na oddanie 6 bardzo mocnych wystrzałów.
Dodatkowe, wymienne kartridże dostępne są w każdej chwili.  Wymiana kartridża jest bardzo prosta i łatwa. Zajmuje ok 10 sekund.


Dodatkowo dokupić można jeszcze kaburę, dzięki której pistolet można nosić przy pasie oraz dodatkowo szelki umożliwiające noszenie kabury pod pachą.


WALTHER PGS może być także doskonałym pomysłem na prezent.
W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo staje się jedną z najważniejszych potrzeb każdego z nas.
Zapewnij już dziś bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym.


Z pistoletem WALTHER PGS poczujesz się bezpiecznie w każdej sytuacji.


Zamów już teraz swój osobisty pistolet obronny WALTHER PGS a przesyłkę otrzymasz w ciągu 24 godzin od zamówienia.
Zapłacisz bezpiecznie kartą przy zamówieniu lub gotówką dopiero przy odbiorze przesyłki.

Więcej informacji
Kod SKU2.2050-1
ProducentWALTHER
Kod EAN5908262172938
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy RMG WALTHER PGS - model 2021 ( PDP )