Gaz pieprzowy Sabre Red Magnum 120ml kabura M-120FT-OC

135,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gaz pieprzowy Sabre Red M-120FT-OC z kaburą

Miotacz gazu pieprzowego produkcji amerykańskiej firmy Sabre Red, która zdobyła uznanie na całym świecie. Ma pojemność 120 ml, co czyni go dość dużym. Z tego względu jest używany głównie przez służby strzegące porządku, ale nie tylko, ponieważ wysoką jakość gazów Sabre udowadniają na co dzień zarówno specjaliści pracujący w służbach mundurowych, jak i cywile.

Gaz wydobywa się z pojemnika w formie strumienia, dzięki czemu nie ma zagrożenia powstania tzw. chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi. Należy jednak pamiętać, że gaz należy skierować prosto we wrażliwe miejsca napastnika - oczy i nos. Strumień to także większa intensywność działania. 

Gaz posiada stężenie 1,33%MC oraz moc 2.000.000 sHU. Dodatkowo zawiera w sobie substancję, która jest widoczna pod wpływem światła ultrafioletowego, dzięki czemu policji łatwiej jest zidentyfikować przeciwnika.

Miotacz gazu pieprzowego posiada głowicę typu Flip Top, dzięki której łatwo i szybko użyjesz gazu w razie niebezpieczeństwa. Aby użyć miotacza gazu wystarczy wsunąć palec pod klapkę i wcisnąć przycisk. Rozwiązanie takie ułatwia pracę służbom porządkowym podczas rozruchów - zapobiega przypadkowemu rozpyleniu gazu.

Gazy pieprzowe Sabre Red uchodzą w opinii użytkowników za najlepsze i najskuteczniejsze na świecie. Są szeroko stosowane zarówno przez służby mundurowe jak i cywilów. Formuła gazu jest oparta na naturalnych składnikach (czerwony pieprz i papryka), które nie wyrządzają trwałych obrażeń, nie powodują groźnych skutków ubocznych i są przy tym bardzo skuteczne. Ich skuteczność jest na tyle wysoka, że z łatwością radzą sobie z osobami będącymi pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy z agresywnymi zwierzętami. Dodatkowo wyposażone są również w składnik, który ułatwia identyfikację napastnika - widoczny pod wpływem światła UV.

Należy unikać kontaktu ze skórą i oczami. W razie kontaktu z gazem należy przemywać podrażnione miejsca przez 10-15 minut mydłem i zimną wodą. Czynności należy powtarzać aż do skutku. Nie zaleca się tarcia podrażnionych miejsc, stosowania olejków i balsamów. Osoby, które noszą szkła kontaktowe mogę je delikatnie usunąć i przemywać oczy zimną wodą przez 15 minut. Ważne jest aby w tym wypadku skontaktować się z okulistą.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

CECHY: 

  • Stężenie: 1,33% MC
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Zasięg: 3,6 m
  • Wydajność: Do 40 strzałów
  • Forma: Strumień - zapobiega powstawaniu tzw. chmury powrotnej
Opinie
zamawiam Zamknij