Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 100 ml.

21,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Spray na komary Bio-Insektal 100 ml to naturalny preparat odstraszający komary, kleszcze, meszki i inne owady odpowiedzialne za przenoszenie niebezpiecznych dla człowieka chorób.

Spray może być stosowany bezpośrednio na skórze, odzieży oraz rozpylany w pomieszczeniach w których przebywamy. Po naniesieniu na skórę preparat działa przez około 8 godzin, po rozpyleniu na odzieży oraz innych powierzchniach jego działanie wydłuża się nawet do 3 tygodni. Bio-Insektal skutecznie odstrasza kleszcze, komary, meszki oraz owady pełzające i biegające. Dzięki takiej profilaktyce efektywnie chronimy się przed boreliozą, odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych, babeszjozie oraz innym powikłaniom zdrowotnym.

Preparat marki Via Nova Naturprodukte swoją skuteczność zawdzięcza substancji czynnej opartej na ekstrakcie ze złocienia dalmatyńskiego, składnika w 100% naturalnego. Preparat Bio-Insektal nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Nie plami i nie brudzi, nie wchodzi w reakcję z tworzywami sztucznymi. Substancja jest bezzapachowa i nie wywołuje podrażnień u dzieci i alergików.
Spray na komary Bio-Insektal 100 ml zalecany jest dla wszystkich osób narażonych na działanie insektów tj. myśliwych, żołnierzy, wędkarzy, grzybiarzy, turystów oraz wszystkich pasjonatów outdooru.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij