Koszyk 0
0,00 zł

Walizki i kufry na broń długą

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Walizki i kufry na broń długą 

Każda broń wymaga zachowania odpowiednich warunków jej przechowywania, transportu i zabezpieczenia. Nie inaczej jest w przypadku broni długiej. Jeśli więc posiadasz jej kolekcję lub chociaż jedną sztukę, warto, abyś zadbał o odpowiednie walizki i kufry na broń długą. To gwarancja, że Twój sprzęt będzie bezpieczny i nie trafi w niepowołane ręce. 

Po czym rozpoznasz broń długą?

Jeśli jesteś już wprawionym kolekcjonerem broni, to dobrze wiesz, jak rozpoznać tę długą. Jednak może okazać się, że dopiero zaczynasz swoją przygodę z militariami. Warto więc wyjaśnić, czym jest broń długa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc początkującym pasjonatom odpowiednio dobrać futerał do rodzaju broni.

Broń długa jest stworzona do trzymania jej w dwóch dłoniach i opierania na ramieniu. Minimalna długość lufy nie jest precyzyjnie określona. Ogólnie można uznać, że jest to każda broń ręczna, która jest dłuższa od rewolweru. 

Jeśli więc jesteś posiadaczem takiej broni, może przydać Ci się specjalistyczna walizka lub kufer, które ochronią Twój sprzęt.

Walizki i kufry na broń długą — kiedy mogą Ci się przydać?

Walizki i kufry na broń długą są przydatne w wielu sytuacjach. Mogą posłużyć do przechowywania broni. Są wytwarzane z twardego i odpornego na zniszczenia materiału, który chroni zawartość przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i uszkodzeniami mechanicznymi. W takim futerale możesz przechowywać broń długą, bez ryzyka jej zniszczenia.

Walizka lub kufer na broń długą służą też do jej transportu bez ryzykowania jej uszkodzeniem. Odpowiednia konstrukcja futerału sprawia, że nie ma możliwości wypadnięcia broni, nawet przy gwałtownych ruchach.

Bardzo ważne jest też zabezpieczenie broni długiej przed dostaniem się w ręce niepowołanych osób. W tym również pomocny okaże się odpowiedni futerał.

Aby jednak walizka lub kufer spełniały swoje funkcje i służyły Ci latami, muszą posiadać odpowiednie cechy.

Czym charakteryzują się wysokiej jakości walizki i kufry na broń długą? Jakie modele są w naszym asortymencie?

Nasze walizki i kufry na broń długą to produkty wysokiej jakości. Produkowane są z polimerów, które zapewniają wysoką trwałość oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. 

Zabezpieczenie broni gwarantuje też gąbka umieszczona wewnątrz walizek i kufrów. Dzięki temu, że jest sztywna i idealnie przywiera do zawartości, broń nie przesuwa się wewnątrz futerału, co niweluje ryzyko jej uszkodzenia, nawet przy gwałtownych ruchach. 

Mając na uwadze konieczność zabezpieczenia broni długiej przed dostępem niepowołanych osób, oferujemy futerały zamykane na wygodny i bezpieczny zatrzask. Niektóre modele można też zabezpieczyć kłódką lub szyfrem.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele praktycznych oraz profesjonalnie wykonanych walizek i kufrów dedykowanych broni długiej. Wśród nich są takie modele jak:

  • kufer na broń Megaline czarny 110x25x11 cm szyfr — jego cechą szczególną jest zamek wyposażony w szyfr, który wraz z kłódką stanowi bezpieczne zamknięcie futerału. Ponadto produkt wyposażony jest w gąbkę o strukturze tzw. szczęki rekina, dzięki temu zawartość nie może się przemieszczać; 
  • kufer na broń Megaline czarny 130x35x12 cm zamek — to model wyróżniający się szczególną dbałością o zabezpieczenie broni przed dostępem niepowołanych osób. Wyposażony jest w 4 solidne klamry, które posiadają blokadę szyfrową.

W naszym asortymencie znajdziesz też wiele innych modeli wykonanych z solidnych materiałów. 

Walizki i kufry na broń długą — doskonała ochrona w różnych sytuacjach

Nasze walizki i kufry na broń długą ochronią ją nawet w ekstremalnych sytuacjach, takich jak pożar czy wyciek substancji chemicznych. Nadają się też do wygodnego przechowywania, transportowania i zabezpieczenia broni.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com