Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pozostałe

Dodatkowe wyposażenie do broni, takie jak narzędzia na naprawy lub płyny mogą okazać się potrzebne w najmniej spodziewanym momencie. Ważne, aby wtedy były w jednym miejscu i perfekcyjnie pogrupowane. Dla ułatwienia warto zaopatrzyć się w uniwersalny futerał na pozostałe przybory do broni.

Co można znaleźć w tej kategorii?

Kategoria pozostałe pokrowce na narzędzia jest nie tylko dopełnieniem innych działów, lecz także wartościowym ich wzbogaceniem. Szeroki asortyment produktów w naszej ofercie to szansa na wyposażenie się w praktyczne etui na pałkę policyjną, wszechstronny pokrowiec, a także mini kieszeń. Osoby, które chcą mieć podstawowe narzędzia do naprawy broni zawsze przy sobie z pewnością znajdą coś dla siebie.

Pozostałe pokrowce na narzędzia – bogato wyposażone modele

Doskonałym uzupełnieniem dużych toreb strzeleckich będzie pokrowiec Helikon SERVICE CASE A-TACS iX (MO-SVC-CD-63). Okazała kieszeń to idealne rozwiązanie, żeby przechowywać narzędzia, preparaty do konserwacji i czyszczenia. Ponadto dedykowany organizer ułatwia podział elementów i zapobiega ich zgubieniu. Co więcej, wewnętrzna przegroda została rozdzielona na część stałą z kieszeniami z siatki na suwak oraz zrywaną. 

Z kolei doskonałą stabilizację gwarantuje sztywne dno w kolorze różnym od całego produktu, by z łatwością zidentyfikować najmniejsze elementy. Na dodatek do dyspozycji pozostaje mata i kuweta do czyszczenia broni umieszczona tuż pod pokrowcem, na co dzień niemalże niewidoczne, a w razie potrzeby każdy rozłoży je w kilka sekund.

Wśród dostępnych pozostałych akcesoriów można znaleźć również kieszenie na narzędzia w kompaktowym rozmiarze. Sprawdzają się do przechowywania zestawów do konserwacji i naprawy, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów do broni palnej. 

Dla osób, które szukają właśnie takiego produktu, idealny będzie pokrowiec Mini Service Pocket A-TACS iX (MO-MSP-CD-63). Ma bardzo praktyczny organizer, dzięki niemu można swobodnie pogrupować narzędzia i płyny do serwisowania. Ponadto funkcjonalna kieszeń na brudną sekcję umożliwia oddzielenie zanieczyszczonych części.

Pokrowiec na narzędzia, czy to się przydaje?

Najlepsi strzelcy wiedzą, że tylko w pełni sprawna, ale i idealnie wyczyszczona broń daje ogromną satysfakcję z korzystania. Regularne serwisowanie to jedno, lecz czasem mogą zdarzyć się awarie, których przewidzieć się nie da, a wymagają użycia narzędzi. Przechowywanie sprzętu do naprawy luzem to strata czasu i duże ryzyko jego zgubienia. Wtedy z pomocą przychodzą pokrowce na narzędzia.

Uniwersalne futerały pozwalają na dokładną segregację narzędzi. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar można wszędzie zabierać je za sobą, a nie zajmą dużo miejsca. Wzmocnione dno to gwarancja, że dobrze wyposażona torba nie ulegnie zniszczeniu. Dodatkowo wiele egzemplarzy ma dedykowaną kieszeń na brudną sekcję, dlatego istnieje możliwość oddzielenia używanych i zabrudzonych części od nowych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj broni ktoś posiada, praktyczny futerał to niezbędnik każdego strzelca.