Koszyk 0
0,00 zł

Walizki i kufry na broń

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 40

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 40

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Walizki i kufry na broń

Każda broń wymaga odpowiedniego przechowywania i zabezpieczenia przed osobami niepowołanymi do ich użytkowania. Należy też zadbać o jej bezpieczeństwo podczas transportu. Jeśli więc jesteś posiadaczem broni, warto, abyś zadbał o odpowiednie walizki i kufry na broń

Walizki i kufry na broń — do czego mogą Ci posłużyć?

Walizki i kufry na broń przydadzą Ci się w wielu sytuacjach. Po pierwsze pozwolą Ci na bezpieczne przechowywanie broni w domu lub w innym miejscu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów futerały na broń chronią ją przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi i substancjami chemicznymi. Dobrej jakości walizki i kufry są ognioodporne oraz wodoszczelne.

Po drugie futerał na broń będzie Ci potrzebny do jej transportu. Walizki i kufry wykonane z najwyższej jakości tworzyw są sztywne i twarde, a więc wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas upadku lub próby ich zniszczenia. Nie pękają i się nie zginają. Broń w ich wnętrzu się nie przesuwa. Dzięki temu Twój sprzęt będzie w nich całkowicie bezpieczny.

Po trzecie futerał to skuteczne zabezpieczenie broni przed osobami, które nie powinny mieć do niej dostępu. Walizki są zamykane na zatrzask, a w przypadku niektórych modeli masz też możliwość zastosowania kłódki oraz zamka na szyfr. 

Przed wyborem odpowiedniej walizki lub kufra na broń warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę.

Jakie cechy posiadają dobrej jakości walizki i kufry na broń? 

Dobrej jakości walizki i kufry na broń pełnią te wszystkie funkcje. Nasze futerały wykonane są z wysokiej jakości polimerów, dzięki temu są lekkie, trwałe i niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo wewnątrz znajduje się gładka lub pofalowana pianka, która sprawia, że zawartość podczas przenoszenia pozostaje na swoim miejscu. 

Ważne jest też, aby walizka czy kufer posiadały odpowiedni system ich zamykania. Uchroni Cię to przed kradzieżą lub dostaniem się broni w nieodpowiednie ręce np. ciekawskich dzieci. Takie sytuacje mogą być śmiertelnie niebezpieczne. Na szczęście nasze futerały na broń gwarantują odpowiednie jej zabezpieczenie za pomocą zamknięć na zatrzask, szyfr lub kłódkę w zależności od modelu. 

Oczywiście musisz mieć też na uwadze, ilość i rodzaj broni, jaką chcesz przechowywać lub transportować. 

Rodzaje oraz modele walizek i kufrów na broń 

Nasz sklep oferuje walizki i kufry na broń długą, krótką, na łuki i optykę np. na lornetkę. W niektórych z nich możesz przechowywać i transportować także amunicję, baterie i inne akcesoria strzelnicze. Wszystkie zostały skonstruowane z trwałych materiałów, chroniących sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wielkość i wnętrze jest optymalnie dopasowane do danego rodzaju broni, a systemy zamykania gwarantują prawidłowe zabezpieczenie każdej broni. 

Nasze produkty zostały stworzone przez znane i cenione marki Kolter, Negrini i Zoraki. Większość z nich wykonana została w klasycznym czarnym kolorze. Taki jest np. oferowany przez nas włoski kufer na broń Megaline czarny 110x25x11 cm szyfr, który wyróżnia się zamkiem na szyfr. Nadaje się do przechowywania broni krótkiej. 

Nieco inny design ma pudełko Megaline 11x11x3,5 pomarańczowo-przezroczyste gąbka 1 szczęka rekina. To wytrzymały produkt chroniący przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwiający zamknięcie amunicji, części broni i akcesoriów strzelniczych na prosty w obsłudze zatrzask. 

Walizki i kufry na broń — produkt niezbędny do jej przechowywania, transportowania i zabezpieczenia 

Nasze walizki i kufry na broń doskonale sprawdzają się, jeśli nie masz w czym przechowywać, transportować i zabezpieczać swojego arsenału. To modele wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i posiadające bezpieczne zamknięcia. Są optymalnie dostosowane do broni długiej, krótkiej, łuków oraz optyki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com