Koszyk 0
0,00 zł

Okładziny i rękojeści

Okładziny i rękojeści
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Okładziny rękojeści

Asortyment naszego internetowego sklepu Broń.pl obejmuje akcesoria strzeleckie do wiatrówek w postaci okładzin rękojeści. Oferujemy sprawdzone produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, starannym wykończeniem oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadamy solidne i jednocześnie estetyczne okładziny rękojeści do wiatrówek krótkich, zapewniające komfort użytkowania sprzętu w celach rekreacyjnych, ćwiczeniowych, czy zawodowych.

Jakie jest zastosowanie okładzin rękojeści?

Okładziny rękojeści to nakładki, które zwiększają komfort użytkowania broni — wiatrówek, pistoletów, czy rewolwerów. Produkowane są z wytrzymałych materiałów, na przykład drewna, gumy, czy tworzyw sztucznych. Stosuje się je w celu poprawy wygody podczas oddawania strzałów, między innymi poprzez zapobieganie wyślizgiwania się broni z rąk — służą do tego specjalne ryflowania, czyli rzeźbienia w postaci drobnych rowków i wgłębień.

Zastosowanie okładziny rękojeści pozwala także na szybką i łatwą zmianę estetyki broni — w tym przypadku doskonale sprawdzają się produkty wykonane z naturalnego drewna, które nadają sprzętowi eleganckiego wyglądu.

Klasyczne drewniane okładziny rękojeści 

Wybór klasycznych okładzin rękojeści wykonanych z naturalnego drewna to idealny sposób na nadanie swojej broni nowego wyglądu. Przykładem takiego produktu są dostępne w naszej ofercie Okładziny do Beretta FS 92, dedykowane do wiatrówki marki Bereta M92 FS 4,5 mm, o stylowym matowym wykończeniu i ozdobnym logotypem włoskiego producenta broni Beretta. Ponadto posiadają one ryflowania, dzięki którym sprzęt leży w dłoni pewnie i stabilnie.

Okładziny rękojeści to akcesoria do broni spełniające funkcje estetyczne oraz praktyczne. Rękojeść to bardzo ważna część broni, która w dużej mierze wpływa na wygodę strzelania, ale również celność. Warto zadbać o solidne i ergonomiczne okładziny, aby zoptymalizować poziom komfortu podczas korzystania z broni oraz poprawić osiągane wyniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okładzin rękojeści!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com