Koszyk 0
0,00 zł

Zasilanie do wiatrówek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Wiatrówki jako broń pneumatyczna, jest zasilana sprężonym powietrzem lub innym gazem. Dlatego też ze względu na rodzaj zasilania wiatrówki będziemy potrzebować kapsuły Co2 o pojemności 12 lub 88 g a w przypadku wiatrówek PCP na sprężone powietrze potrzebna nam będzie pompka lub butla wysokociśnieniowa. W ramach tej kategorii przedstawiamy szereg rozwiązań. Odpowiednio dobrany sprzęt to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodnego działania każdego rodzaju wiatrówek. Warto zatem przyjrzeć się rozwiązaniom, które oferujemy.

Jak działa wiatrówka na CO2?

Podstawowym sposobem zasilania wiatrówek bez zezwoleń, a więc takich, które mogą być w posiadaniu każdej osoby, gdyż nie przekraczają one swoją mocą ustalonej wartości (17 dżuli) jest nabój CO2 do wiatrówki. Dzięki sprężonemu gazowi, w tym wypadku dwutlenkowi węgla, uzyskujemy odpowiednią energię, która umożliwia właściwy wyrzut pocisku poprzez lufę w kierunku przez nas dobranym. Wyrzut ten nie może przekraczać odpowiedniej wartości, a więc musi generować tylko określoną moc. W ten sposób niezwykle ważne staje się dobranie odpowiedniego naboju do rodzaju wiatrówki.

Gdzie stosuje się naboje CO2 do wiatrówki?

Naboje CO2 do wiatrówki stosuje się przede wszystkim we wszystkich rodzajach wiatrówek pneumatycznych. Są to zarówno wiatrówki długie, a wśród nich strzelby i tzw. wiatrówki karabinki, jak i wiatrówki krótkie, czyli w większości przypadków rewolwery oraz pistolety. Oczywiście wszystko zależy od konstrukcji danej broni, jednak w większości przypadków wiatrówka jest ładowana kapsułami CO2 do wiatrówki lub nabojami CO2, które generują odpowiednią moc. Dobierz właściwe naboje do swojego modelu i nie ryzykuj uszkodzeniem broni.

Czym, jeśli nie nabojami CO2 zasila się broń pneumatyczną?

Czasami jednak mamy do czynienia z innymi metodami zasilania wiatrówek. Obok kapsuł CO2 do wiatrówki możemy mieć do czynienia z wiatrówkami typu PCP. Do ich ładowania używa się pompek oraz butli wysokociśnieniowych. Wszystkie te produkty znajdziesz w ramach tej kategorii w wysokiej jakości i dobrych cenach. Warto, byś zainteresował się nimi już teraz.

Kapsuły CO2 do wiatrówki i inne metody zasilania

Aby pomóc Ci w wyborze przedstawiamy kilka konkretnych modeli zasilania do wiatrówek długich i krótkich:

  • Kapsuła CO2 12gr – kapsuła o pojemności 12 gramów, przeznaczona do wiatrówek pneumatycznych, zasilanych dwutlenkiem węgla.
  • Kapsuła CO2 88gr – zasobnik o pojemności 88 gramów, przeznaczony do wiatrówek pneumatycznych, zasilanych dwutlenkiem węgla.
  • Pompka ręczna Hill MK4 – specjalna pompka ręczna, działająca na nieco innej zasadzie niż kapsuły CO2. Bez osuszacza, przeznaczona do karabinków PCP, do napełniania kartuszy. Posiada europejską końcówkę węża 1/8”, standard BSP.
  • Midland 300 bar 4l z zestawem – duży zestaw kompleksowy. Butla stalowa do napełniania karabinków PCP z wężykiem, manometrem oraz odpowietrznikiem. Precyzyjnie dozuje powietrze i zapewnia większe bezpieczeństwo. W pełni naładowana pozwala na naładowanie wiatrówki karabinka od 15 do 20 razy.
  • Kapsuła CO2 konserwująco-czyszcząca 12 gr – specjalny rodzaj kapsuły do pistoletu pneumatycznego Walther, która służy do przestrzeliwania go i czyszczenia oraz właściwej konserwacji.

Akcesoria do wiatrówek

Wybierz właściwe akcesoria do wiatrówek typu długiego lub krótkiego, karabinków PCP czy innych rodzajów broni pneumatycznej. Pamiętaj o zastosowaniu ostrożności przy jej ładowaniu oraz przy pracach konserwująco-czyszczących. Wybieraj tylko sprawdzone i skuteczne produkty.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com