Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Lornetki myśliwskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 41

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 41

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Lornetki myśliwskie

Czy wiesz, że biorąc udział w polowaniu, równie ważne jak broń są lornetki myśliwskie? Chcesz móc tropić zwierzynę i obserwować ją z dalekiego ukrycia? A może jesteś turystą i szukasz sprzętu do różnych obserwacji? Poznaj asortyment sklepu broń.pl! Wybierz model lornetki myśliwskiej idealny dla siebie!

Atrybutem myśliwych i turystów jest dobra jakościowo lornetka myśliwska, umożliwiająca wnikliwą obserwację przyrody, bez konieczności stałego przemieszczania się, aczkolwiek powinny one odpowiadać specyficznym potrzebom użytkownika. Bogata oferta sklepu broń.pl z pewnością determinuje właściwy wybór.

Rodzaje lornetek myśliwskich

Można wyróżnić trzy zasadnicze rodzaje lornetek myśliwskich:

  • Uniwersalne — z powodzeniem wykorzystywane w każdych warunkach i dowolnej porze dnia. Są częstym wyborem w ramach polowań i obserwacji przyrodniczych.
  • Nocne — z przeznaczeniem do wykorzystywania głównie w nocy. Charakteryzują się dużymi rozmiarami obiektywów, małym powiększeniem i znacznym stopniem przepuszczalności światła.
  • Dzienne — wykorzystywane głównie w ciągu dnia. Cechują się niewielkimi rozmiarami, lekkością i dużym powiększeniem. Szczególnie polecanym modelem jest Lonetka Vortex Viper HD 10x42, charakteryzująca się najwyższą, światową jakością.

W trakcie wyboru lornetki myśliwskiej należy brać pod uwagę szereg dostępnych modeli, dokładnie analizując ich parametry, jak np. stopień powiększania, typ obiektywu, jasność obrazu oraz cechy źrenicy wyjściowej.

Producenci i zakres cenowy lornetek myśliwskich w ofercie sklepu broń.pl

W zależności od przeznaczenia konkretnych lornetek myśliwskich, zastosowanych rozwiązań oraz unikalnych cech danego modelu, w sklepie broń.pl zakres cenowy produktów jest bardzo szeroki. Najtańsze modele dostępne są już za 199 zł, natomiast te o wyższym stopniu kunsztu wykonania i zastosowanych rozwiązań generują koszt sięgający nawet około 6 tysięcy zł.

Klienci mogą wybierać spośród produktów marki:

  • ATN;
  • Bushnell;
  • Celestron;
  • Delta Optical;
  • Leupold;
  • Steiner;
  • Vortex Optics.

Każdy producent cieszy się dobrą opinią, a ich produkty wyróżniają się na tle konkurencji.

Oferta lornetek myśliwskich w asortymencie sklepu broń.pl

W trosce o potrzeby Klientów, w ofercie sklepu broń.pl znajdują się lornetki myśliwskie, posiadające średnicę obiektywu od 26 mm do 50 mm, z czego większa grupa dodatkowo odznacza się wodoodpornością.

Szeroką rozpiętością odznacza się także kategoria wagowa produktów. Najlżejsze modele oscylują w granicach 365 g. Najcięższe z kolei ważą 862g.

Na wyróżnienie zasługują lornetki myśliwskie wyposażone w szkło w pryzmatach Bak-4. W chwili obecnej ten rodzaj pryzmatu uznaje się za jedno z najlepszych na świecie i można go znaleźć jedynie w modelach renomowanych producentów, takich jak np. Steiner. W sklepie broń.pl Bak-4 posiadają trzy produkty, w tym lornetka Steiner Skyhawk 4.0 10x42, ciesząca się uznaniem użytkowników.

Lornetki myśliwskie na różne okazje — przybliżenie i przeznaczenie

Lornetki myśliwskie z powodzeniem wykorzystuje się w celach turystycznych i do obserwacji przyrody. Warto zwrócić uwagę na wartości przybliżenia, jakie można nimi osiągnąć. W asortymencie sklepu znajdują się produkty, spektrum waha się od 8 do 10 razy.

Niepozorny pryzmat, a tak wiele zmienia

Współczesne lornetki myśliwskie mogą posiadać układ pryzmatów Porro lub układ dachowy. Różnica polega na ustawieniu osi okularu i obiektywu. W wyższej klasy produktach osie ustawione są w jednej linii, dzięki czemu można zmniejszyć wielkość i wagę lornetki, przez co wzrasta jej wartość użytkowa.

Cechy dodatkowe głównym atutem?

W zależności od potrzeb, dostępnego budżetu i przeznaczenia, warto poznać cechy dodatkowe oferowanych lornetek myśliwskich. Przydatna jest powłoka antyrefleksyjna, zmniejszająca stopień odbicia światła.

Decydując się na zakup specjalistycznej lornetki myśliwskiej, koniecznie sprawdź ofertę sklepu broń.pl! Jakość produktów, przystępne ceny i renoma marek to cechy charakterystyczne asortymentu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com