Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'

Kod SKU: 2.1908
Kod EAN: 5907461626280
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
99,00 zł
producent: Walther
materiał: stal + tworzywo
długość po złożeniu: 210 mm
długość po rozłożeniu: 533 mm
masa: 425 g
kolor: czarny

Pałka teleskopowa baton Walther PRO SECUR 21" to profesjonalne narzędzie do samoobrony dla osób cywilnych, pracowników ochrony oraz formacji mundurowych. Wersja o długości 21 cali (533 mm).


Pałka teleskopowa Walther cechuje się segmentową konstrukcją, wykonaną z wytrzymałych, stalowych tulei, które po pełnym rozsunięciu są automatycznie blokowane. Pałkę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką, poprzez dynamiczny ruch zamachowy, przypominający "strzelania z bata". Składanie pałki odbywa się poprzez prostopadłe uderzenie jej zakończeniem o twarde podłoże. Z uwagi na dużą siłę odśrodkową towarzyszącą rozkładaniu pałki, rękojeść została wykonana z antypoślizgowego tworzywa z dodatkowym ryflowaniem poprawiającym chwyt i ułatwiającym operowanie pałką podczas interwencji.


Przenoszenie przy sobie niepozornego przedmiotu, który można jednym dynamicznym wymachem zmienić w długą pałkę z twardej stali, jest w sytuacji konfrontacji z agresorem ogromną zaletą. Cios zadany stalową pałką nawet z niewielką siłą, potrafi skutecznie zniwelować przewagę dobrze zbudowanego napastnika, dzięki czemu jest to skuteczne narzędzie nawet dla niewyszkolonych użytkowników i słabszych fizycznie kobiet.


Pałka teleskopowa Walther oprócz zadawania ciosów i wykonywania technik dystansowania, może być wykorzystywana w sytuacjach awaryjnych, np. podczas wypadku samochodowego, gdzie konieczne jest rozbicie szyby pojazdu. Niewielkie rozmiary oraz nylonowy futerał (w komplecie) pozwalają nosić wygodnie pałkę teleskopową zamocowaną do pasa spodni, w kieszeni, torbie lub pozostawiać w newralgicznych miejscach, np. przy drzwiach wejściowych naszego mieszkania lub skrytce samochodowej.


W zależności od potrzeb i możliwości, firma Walther oferuje pałki o różnej długości od 21 do 25 cali. Wersja 21 calowa zapewnia średni zasięg działania, zalecana dla osób cywilnych i funkcjonariuszy działających incognito.


Na zakup i posiadanie pałki teleskopowej w Polsce nie jest wymagane pozwolenie.

Więcej informacji
Kod SKU2.1908
ProducentWALTHER
Kod EAN5907461626280
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'
Więcej z WALTHER