Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'

99,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Pałka teleskopowa baton Walther PRO SECUR 21" to profesjonalne narzędzie do samoobrony dla osób cywilnych, pracowników ochrony oraz formacji mundurowych. Wersja o długości 21 cali (533 mm).


Pałka teleskopowa Walther cechuje się segmentową konstrukcją, wykonaną z wytrzymałych, stalowych tulei, które po pełnym rozsunięciu są automatycznie blokowane. Pałkę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką, poprzez dynamiczny ruch zamachowy, przypominający "strzelania z bata". Składanie pałki odbywa się poprzez prostopadłe uderzenie jej zakończeniem o twarde podłoże. Z uwagi na dużą siłę odśrodkową towarzyszącą rozkładaniu pałki, rękojeść została wykonana z antypoślizgowego tworzywa z dodatkowym ryflowaniem poprawiającym chwyt i ułatwiającym operowanie pałką podczas interwencji.


Przenoszenie przy sobie niepozornego przedmiotu, który można jednym dynamicznym wymachem zmienić w długą pałkę z twardej stali, jest w sytuacji konfrontacji z agresorem ogromną zaletą. Cios zadany stalową pałką nawet z niewielką siłą, potrafi skutecznie zniwelować przewagę dobrze zbudowanego napastnika, dzięki czemu jest to skuteczne narzędzie nawet dla niewyszkolonych użytkowników i słabszych fizycznie kobiet.


Pałka teleskopowa Walther oprócz zadawania ciosów i wykonywania technik dystansowania, może być wykorzystywana w sytuacjach awaryjnych, np. podczas wypadku samochodowego, gdzie konieczne jest rozbicie szyby pojazdu. Niewielkie rozmiary oraz nylonowy futerał (w komplecie) pozwalają nosić wygodnie pałkę teleskopową zamocowaną do pasa spodni, w kieszeni, torbie lub pozostawiać w newralgicznych miejscach, np. przy drzwiach wejściowych naszego mieszkania lub skrytce samochodowej.


W zależności od potrzeb i możliwości, firma Walther oferuje pałki o różnej długości od 21 do 25 cali. Wersja 21 calowa zapewnia średni zasięg działania, zalecana dla osób cywilnych i funkcjonariuszy działających incognito.


Na zakup i posiadanie pałki teleskopowej w Polsce nie jest wymagane pozwolenie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Walther
materiał: stal + tworzywo
długość po złożeniu: 210 mm
długość po rozłożeniu: 533 mm
masa: 425 g
kolor: czarny
Opinie

Opinie o Pałka teleskopowa baton Walther TDB PRO SECUR 21'

bardzo dobra palka teleskowowa wzgledem ceny.
bardzo dobra palka teleskowowa wzgledem ceny.
Ocena
damcraek (Dodano 07.07.2014)
w obronie nie musiałem na szczęście testować
w obronie nie musiałem na szczęście testować ale na wszelki wypadek w aucie jest. Nie duża, poręczna i może być przydatna :) ale skutecznie działa jako coś w sytlu łomu, nie jest podatna na uszkodzenia czy wyginanie.
Ocena
Konrad (Dodano 04.04.2013)
Pałka godna polecenia.
Witam...ku mojemu zaskoczeniu kiedy składałem zamówienie po godz.13:00 na drugi dzień przed godz.11:00 przesyłka dostarczona. Pałka godna polecenia.
Ocena
Marcin (Dodano 04.04.2013)
Do samochodu idealna!
Do samochodu idealna!
Ocena
Grzegorz (Dodano 04.04.2013)
Polecam!
Wrzuciłem do schowka w aucie,oby nie trzeba było nigdy użyć.
Ocena
Mati80 (Dodano 04.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij