Scyzoryki wielofunkcyjne, szwajcarskie

Scyzoryki wielofunkcyjne, szwajcarskie

Wielofunkcyjne scyzoryki firmy Victorinox. Modele klasyczne i nowoczesne w pełni zaspokajające potrzeby ich użytkowników w różnych dziedzinach: na biwaku, grzybobraniu, podczas majsterkowania, czy w razie potrzeby wykonania drobnych napraw, kiedy nie posiadamy przy sobie innych narzędzi. Taki scyzoryk może być idealnym prezentem dla każdego aktywnego mężczyzny, który wie, co to znaczy niezależność. Victorinox rozpoczął produkcję w 1884 roku w szwajcarskiej miejscowości Ibach. Założycielem firmy był Karl Elsener - pradziadek dzisiejszego dyrektora generalnego firmy. W 1891 roku opracował on legendarny Szwajcarski Nóż Oficerski, który stał się kołem zamachowym rozwoju firmy. W roku 1985 scyzoryk Victorinox staje się atrybutem rozpoznawalnym MacGyvera - bohetera kultowego serialu. W roku 1986 scyzoryk Victorinox został częścią wyposażenia astronautów NASA. Astronauta Chris Hadfield użył go do otwarcia zablokowanego włazu do stacji kosmicznej MIR. Powiedział później: "Nigdy nie opuszczaj planety bez niego". 

Później scyzoryki Victorinox trafiają "pod strzechę" do wielu domów na całym świecie i sprawdzają się do dziś na grzybobraniach, wyjazdach integracyjnych, survivalu oraz w trakcie potrzeby, gdy nie ma dostępu do innych narzędzi. Victorinox to dziś symbol jakości oraz niezawodności. Zapraszamy więc do zapoznania się z kategorią szwajcarskich scyzoryków tej marki i wyboru najlepszego z możliwych.

Jakie produkty oferujemy w kategorii scyzoryków szwajcarskich

Wśród wszystkich modeli scyzoryków marki Victorinox, nie brakuje nowych, nietypowych przedmiotów oraz klasycznych scyzoryków. Wszystko po to, by dać Ci w pełni wyposażony i wielofunkcyjny scyzoryk Victorinox dopasowany do Twoich potrzeb. Klasycznie czy nowocześnie – wszystkie modele są dopasowane do użytkowników w różnych dziedzinach. Dlatego wybór niezawodnych produktów szwajcarskich skupia się przede wszystkim na Victorinox i ich scyzoryku.

Kiedy przydają się scyzoryki Victorinox?

Tego rodzaju sprzęt określany mianem survivalowego jest potrzebny nie tylko podczas biwaku czy grzybobrania, ale także przy majsterkowaniu, w razie potrzeby wykonania drobnych napraw, nawet gdy nie masz przy sobie innych narzędzi czy w trakcie rajdów, wypraw w nieznane, obozów przetrwania. Oto idealny prezent dla każdego mężczyzny, który wie, co to niezależność i wraz z Victorinox chce przesuwać swoje granice. Warto wybrać szwajcarskie scyzoryki, by mieć przekonanie o ich niezawodności.

Modele produktów marki Victorinox

W całej gamie scyzoryków i noży firmy Victorinox, znajdziesz takie, które dopasują się do Ciebie i Twoich potrzeb. Przede wszystkim skorzystaj z oferty i wybierz nóż lub scyzoryk, który jest niezawodny, przeznaczony do użytku w ekstremalnych sytuacjach. Znajdziesz tu między innymi:

  • Scyzoryk Victorinox Climber z 14 funkcjami. Klasyczny, czerwony, o długości 91 mm. Wśród funkcji znajdziesz duże i małe ostrze, korkociąg, nożyczki, mały i duży wkrętak oraz pincetę.

  • Scyzoryk Victorinox Hunter, wyjątkowo długi – 111 mm. Jest funkcjonalny, posiada wiele nietypowych elementów, między innymi dzięki temu, że jest stosunkowo długi. Ma ostrze do skórowania, piłę do drewna czy rozwiertak.

Warto znaleźć odpowiedni scyzoryk dla siebie z całej gamy produktów Victorinox.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 90

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 90

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3