Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Pozostałe

Dodatkowe wyposażenie do broni, takie jak narzędzia na naprawy lub płyny mogą okazać się potrzebne w najmniej spodziewanym momencie. Ważne, aby wtedy były w jednym miejscu i perfekcyjnie pogrupowane. Dla ułatwienia warto zaopatrzyć się w uniwersalny futerał na pozostałe przybory do broni.

Co można znaleźć w tej kategorii?

Kategoria pozostałe pokrowce na narzędzia jest nie tylko dopełnieniem innych działów, lecz także wartościowym ich wzbogaceniem. Szeroki asortyment produktów w naszej ofercie to szansa na wyposażenie się w praktyczne etui na pałkę policyjną, wszechstronny pokrowiec, a także mini kieszeń. Osoby, które chcą mieć podstawowe narzędzia do naprawy broni zawsze przy sobie z pewnością znajdą coś dla siebie.

Pozostałe pokrowce na narzędzia – bogato wyposażone modele

Doskonałym uzupełnieniem dużych toreb strzeleckich będzie pokrowiec Helikon SERVICE CASE A-TACS iX (MO-SVC-CD-63). Okazała kieszeń to idealne rozwiązanie, żeby przechowywać narzędzia, preparaty do konserwacji i czyszczenia. Ponadto dedykowany organizer ułatwia podział elementów i zapobiega ich zgubieniu. Co więcej, wewnętrzna przegroda została rozdzielona na część stałą z kieszeniami z siatki na suwak oraz zrywaną. 

Z kolei doskonałą stabilizację gwarantuje sztywne dno w kolorze różnym od całego produktu, by z łatwością zidentyfikować najmniejsze elementy. Na dodatek do dyspozycji pozostaje mata i kuweta do czyszczenia broni umieszczona tuż pod pokrowcem, na co dzień niemalże niewidoczne, a w razie potrzeby każdy rozłoży je w kilka sekund.

Wśród dostępnych pozostałych akcesoriów można znaleźć również kieszenie na narzędzia w kompaktowym rozmiarze. Sprawdzają się do przechowywania zestawów do konserwacji i naprawy, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów do broni palnej. 

Dla osób, które szukają właśnie takiego produktu, idealny będzie pokrowiec Mini Service Pocket A-TACS iX (MO-MSP-CD-63). Ma bardzo praktyczny organizer, dzięki niemu można swobodnie pogrupować narzędzia i płyny do serwisowania. Ponadto funkcjonalna kieszeń na brudną sekcję umożliwia oddzielenie zanieczyszczonych części.

Pokrowiec na narzędzia, czy to się przydaje?

Najlepsi strzelcy wiedzą, że tylko w pełni sprawna, ale i idealnie wyczyszczona broń daje ogromną satysfakcję z korzystania. Regularne serwisowanie to jedno, lecz czasem mogą zdarzyć się awarie, których przewidzieć się nie da, a wymagają użycia narzędzi. Przechowywanie sprzętu do naprawy luzem to strata czasu i duże ryzyko jego zgubienia. Wtedy z pomocą przychodzą pokrowce na narzędzia.

Uniwersalne futerały pozwalają na dokładną segregację narzędzi. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar można wszędzie zabierać je za sobą, a nie zajmą dużo miejsca. Wzmocnione dno to gwarancja, że dobrze wyposażona torba nie ulegnie zniszczeniu. Dodatkowo wiele egzemplarzy ma dedykowaną kieszeń na brudną sekcję, dlatego istnieje możliwość oddzielenia używanych i zabrudzonych części od nowych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj broni ktoś posiada, praktyczny futerał to niezbędnik każdego strzelca.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com