Koszyk 0
0,00 zł

Pokrowce na gazy pieprzowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Pokrowce na gazy pieprzowe

Gaz pieprzowy to drażniący środek bojowy, a jednocześnie znakomite akcesorium do samoobrony. Jednak noszenie go w plecaku lub obszernej torbie, gdzie trudno go znaleźć, jest bardzo nieodpowiedzialne. Wygodę noszenia i szybki czas reakcji można zyskać, wybierając praktyczny futerał.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pokrowca na gaz pieprzowy?

Od pokrowca zależy, jak szybko gaz zostanie użyty oraz czy jego noszenie na co dzień nie okaże się męczące. Dlatego jego rodzaj trzeba dopasować do wielkości sprzętu do ochrony osobistej, preferowanego zapięcia, a także elastycznej konstrukcji, która pozwala na umieszczenie w nim gazów o różnej pojemności.

W sytuacji zagrożenia bardzo istotna jest również możliwość szybkiego użycia gazu bez wyciągania z pokrowca. Dlatego najlepiej sprawdzają się pokrowce na gazy pieprzowe, które można zamocować do paska u spodni albo plecaka. Błyskawiczna reakcja w tym w przypadku to podstawa, więc najlepiej przed zakupem sprawdzić ten parametr.

Kabura na gaz pieprzowy powinna wyróżniać się łatwością w otwieraniu i zamykaniu. Dlatego dużym uznaniem cieszą się warianty na rzepy, ponieważ umożliwiają błyskawiczne dobycie lub schowanie gazu, nawet przy użyciu tylko jednej ręki. Takim jest pokrowiec na gaz 75 ml, idealny do noszenia na co dzień. To niemalże nieodczuwalne akcesorium, które ponadto można przypiąć go paska. Model ten cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na świetny stosunek jakości do ceny.

Dobrze, jeśli pokrowiec na miotacz gazu jest elastyczny, dzięki temu wolno w nim przenosić środki do samoobrony o różnej wielkości. Taki warianty znajdują się również w naszej ofercie. Na przykład praktyczny uchwyt na gaz pieprzowy M-Tac czarny (610-001) wyposażony w kilka systemów mocowania, wykonany z wytrzymałej tkaniny velcro, a także z opcją błyskawicznego dostępu do gazu.

Pokrowce na gazy pieprzowe – szeroki wybór i wysoka jakość

Pokrowce na gazy pieprzowe umożliwiają swobodne przenoszenie środka ochrony osobistej. Jednocześnie zapewniają do niego szybki dostęp, co jest szczególne ważne w sytuacji zagrożenia. Ponadto dzięki różnym zapięciom nie ma przeszkód, by umieszczać je na paskach spodni z pewnością, że się nie odepną. 

Co więcej, elastyczne modele pozwalają na noszenie gazów o różnej pojemności, dlatego też, jeśli skończy się jeden, istnieje możliwość błyskawicznego zastąpienia go innym, bez konieczności wymiany pokrowca. Z takim futerałem na środek do samoobrony bezpieczeństwo podczas nocnych spacerów lub w niebezpiecznych miejscach znacznie się zwiększa.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com