Koszyk 0
0,00 zł

Kieszene taktyczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 116

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 116

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Kieszenie taktyczne

Jeśli jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek lub survivalu na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest, aby mieć niezbędne rzeczy zawsze przy sobie, na wyciągnięcie ręki. Są bowiem takie sprzęty np. mapy lub kompas, których ciężko szukać w plecaku turystycznym za każdym razem, kiedy są potrzebne. Z tych powodów przydadzą Ci się kieszenie taktyczne.  

Kieszenie taktyczne — w jakich sytuacjach mogą Ci się przydać?

Kieszenie taktyczne mogą przydać się nie tylko na wyprawach do lasu, ale też podczas działań zbrojnych. W pierwszym przypadku pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy, które powinieneś mieć na wyciągnięcie ręki. W drugim służą do przechowywania i zabezpieczenia drobnego sprzętu wojskowego, takiego jak granaty czy radiostacje. Dzięki nim potrzebne rzeczy są dobrze chronione przed zawilgoceniem i uszkodzeniem mechanicznym. Łatwiej jest je też transportować, dzięki odpowiednim systemom mocowania. Jednak, aby kieszeń taktyczna spełniała swoje funkcje, powinna posiadać określone cechy.

Kiszenie taktyczne — czym powinny się wyróżniać?

Wysokiej jakości kieszenie taktyczne wykonane są z trwałych i wodoodpornych materiałów, dzięki temu ochronią Twój sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi i działaniem warunków atmosferycznych oraz posłużą Ci na lata. Nie powinny się przecierać ani dziurawić, stąd tak ważny jest odpowiedni dobór materiałów.

Dobra kieszeń taktyczna posiada niezawodny i łatwy system mocowania, który pozwoli Ci na przypięcie jej do ubrania, kamizelki taktycznej, plecaka lub torby. 

Bardzo ważna jest też możliwość łatwego otwarcia kieszeni, abyś mógł bez problemu wyciągnąć z niej potrzebne Ci rzeczy. Najlepiej sprawdzą się zamki błyskawiczne, klamry i rzepy. 

Istotną kwestią jest wielkość kieszeni i ilość przegródek. Powinieneś dopasować te parametry do swoich potrzeb.

Modele spełniające te wszystkie oczekiwania, znajdziesz w naszym asortymencie.

Kiszenie taktyczne — jakie modele znajdziesz w naszej ofercie?

Oferowane przez nas kieszenie taktyczne wyróżniają się wysoką jakością. Zostały wykonane z cordury, czyli bardzo wytrzymałego, lekkiego i odpornego na czynniki zewnętrzne materiału. Niektóre modele naszych kieszeni posiadają dodatkowe usztywnienie, aby tym lepiej chronić zawartość. 

Znaczna część naszych kieszeni jest mocowana na taśmy w standardzie MOLLE/PALS, co pozwoli Ci na proste zamontowanie ich na plecaku czy kamizelce taktycznej posiadających takie taśmy. Niektóre modele można też nosić jak brelok albo przypiąć je za szlufkę do paska.

Oferowane przez nas modele w zdecydowanej większości zamykane są na zamek błyskawiczny, rzepy lub klamrę z klapą. Niektóre kieszenie z klamrą posiadają klapę z możliwością regulacji jej wysokości. 

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli o różnych wielkościach, ilości przegród i przeznaczeniu. Wśród nich warto wyróżnić:

Oprócz tego mamy też wiele innych modeli dostosowanych do różnych wymagań i oczekiwań klientów. 

Kiszenie taktyczne — schowek na niezbędne rzeczy, który możesz mieć zawsze przy sobie

W naszych kieszeniach taktycznych pomieścisz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Proste mocowanie kieszeni do plecaka, torby lub ubrania sprawi, że będziesz mógł zabrać ją na każdą wyprawę i mieć potrzebne narzędzia na wyciągnięcie ręki. Nieprzemakalny i wytrzymały materiał kieszeni gwarantuje, że zawartość będzie dobrze zabezpieczona przed zniszczeniem.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com