Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabin ASG AEG Heckler&Koch G36 elektryczny + celownik i kolimator (2.5746X)

Kod SKU: 2.5746X
Kod EAN: 5908262114853
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
999,00 zł Darmowa dostawa
- producent: ARES
- materiał: ABS + METAL
- pojemność magazynka: 140 BB
- długość: 770/1015 mm
- waga: 3330 g
- system: Hop-up
- system: Blow Back
- prędkość wylotowa: 350 fps

- zasilanie celownika optycznego: 2x bateria 1,5V LR1 910A

Karabin ASG AEG Heckler & Koch G36 to wyśmienitej jakości elektryczna replika niemieckiego karabinka szturmowego, wykonana z polimeru dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia jej doskonałą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W karabinie ASG Heckler & Koch G36 zastosowano system electric blow-back, powodujący, że podczas strzelania zamek pracuje podobnie jak w broni palnej, zapewniając graczowi dodatkowy element realizmu podczas zabawy. Kolejne akcesoria zwiększające atrakcyjność i uniwersalność G36 to składana kolba (po jej złożeniu łatwiejsze staje się transportowanie repliki ASG i posługiwanie nią podczas rozgrywek CQB), górna szyna RIS (umożliwia montaż dodatkowego oporządzenia w postaci latarki, kolimatora, celownika laserowego itp.) i regulowane przeziernikowe przyrządy celownicze (możliwe ustawienie do starć na krótkim dystansie i do strzelania precyzyjnego, na większe odległości). Ponadto, w chwycie transportowym tego modelu są zamontowane: celownik optyczny i kolimator z 3,5-krotnym powiększeniem obrazu.

Zainstalowany, regulowany system hop-up pozwala oddawać celne strzały na dużą odległość, dzięki nadaniu kulkom asg dodatkowej rotacji. HK G36 może strzelać ogniem pojedynczym lub ciągłym, wyboru trybu dokonujemy za pomocą obustronnego selektora, obsługiwanego bezproblemowo przez osoby prawo- i leworęczne. Na korpusie G36 zamieszczono licencjonowane oznaczenia producenta Heckler & Koch, dlatego będzie on świetnie pasował do kolekcji każdego miłośnika broni ASG lub rekonstruktora współczesnych jednostek wojska i policji.

Karabin Heckler & Koch G36 to wyjątkowa replika ASG, jej jakość pozostawia konkurencję daleko w tyle, system blow-back dostarcza niepowtarzalnych doznań ze strzelania, a duże możliwości modyfikacji i instalacji akcesoriów taktycznych pozwolą każdemu graczowi dostosować ten karabinek HK do własnych potrzeb i nadać replice ASG niepowtarzalnego charakteru. Z tego zakupu będą zadowoleni zarówno początkujący, jak i bardzo doświadczeni airsoftowcy.

Więcej informacji
Kod SKU2.5746X
ProducentHECKLER&KOCH
Kod EAN5908262114853
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Karabin ASG AEG Heckler&Koch G36 elektryczny + celownik i kolimator (2.5746X)
Więcej z HECKLER&KOCH