Karabin ASG Heckler & Koch G36 C sprężynowy (2.5620)

279,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Karabin ASG Heckler & Koch G36 C to sprężynowa replika ASG karabinu HK G36C, skróconej wersji karabinu wykorzystywanego między innymi przez armię niemiecką. Dzięki niewielkim rozmiarom, karabin ASG Heckler & Koch G36 C świetnie nadaje się do rozgrywek airsoftowych toczonych w pomieszczeniach i innych miejscach o ograniczonej przestrzeni, a lekkość konstrukcji i składana kolba zapewniają możliwość błyskawicznego operowania repliką, co ma niebagatelne znaczenie w warunkach CQB.

Karabin ASG wyposażono w obustronną, nastawną dźwignię przeładowania, dzięki czemu mogą go wygodnie używać także osoby leworęczne. Na grzbiecie komory zamkowej i na łożu karabin wyposażono w szyny montażowe RIS. Na górnej zamontowano kolimator, na dolnej można zainstalować dodatkowe oporządzenie, takie jak chwyt przedni lub oświetlenie taktyczne. Magazynek dołączony do zestawu jest przezroczysty, wewnątrz widoczne są atrapy nabojów. HK G36 C jest wykonany w dużej części z tworzywa ABS, charakteryzującego się dużą odpornością na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne wynikające z użytkowania. Bezpieczeństwo zabawy zwiększa bezpiecznik nastawny, oddanie strzału możliwe jest dopiero po ustawieniu go w odpowiedniej pozycji. Na karabinie ASG znalazły się licencjonowane oznaczenia firmy HK, dzięki czemu będzie wspaniale prezentować się on w kolekcji każdego miłośnika ASG.

Heckler & Koch G36 C to doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodnego i dobrze prezentującego się karabinu sprężynowego ASG. Znajdujące się w zestawie dodatkowe akcesoria, takie jak pas nośny, kolimator i atrapa tłumika dźwięku, pozwalają nadać replice ASG nietuzinkowego wyglądu i spersonalizowanie go do potrzeb danego użytkownika.

Zawartość opakowania: replika, magazynek, kolimator, uchwyt taktyczny, zawieszenie do repliki, okulary ochronne, atrapa tłumika dźwięku, paczka kulek, śrubokręt, instrukcja.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- Producent :Umarex
- materiał: abs+metal
- napęd: sprężynowy
- długość całkowita: 430/ 720 mm
- waga: 2030 g
- magazynek: 50 BB
- system: Hop -Up
- celownik kolimatorowy
- bezpiecznik
- zasięg skuteczny: ok.25 m
- prędkość wylotowa: ok. 220 fps
- okres gwarancji: 3 miesiące
Opinie

Opinie o Karabin ASG Heckler & Koch G36 C sprężynowy (2.5620)

bardzo fajny karabinek szczególnie polecam początkującym,ładny
bardzo fajny karabinek szczególnie polecam początkującym,ładny wygląd prosta obsługa i fajne wyposażenie,wygląda jak prawdziwy,polecam
Ocena
marek (Dodano 27.12.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij