Stalker

Stalker

Stalker - pistolety hukowe i alarmowe

STALKER to marka broni stworzona przez firmę ATAK ARMS, tureckiego producenta, który zasłynął na całym świecie produkcją znakomitych pistoletów i rewolwerów hukowych, a także wiatrówek ZORAKI. Nazwą STALKER firmowany jest projekt pistoletów hukowych M906. Są to pistolety klasy sub-kompakt, czyli w wymiarze kieszonkowym, dzięki czemu ich wygodne przechowywanie i przenoszenie jest możliwe nawet w kieszeni, czy damskiej torebce.

Realizm broni

Pistolety Stalker działają podobnie jak prawdziwa bron palna. Naboje ładowane są w rękojesci, przeładowujemy zamek i wprowadzamy nabój do komory nabojowej. Następnie odbezpieczamy broń i strzelamy. Podczas strzału nastepuje głośny huk i wyrzut łuski na chodnik co dodatkowo potęguje wrażenie użycia broni palnej. Pistolet można także rozłożyć do czyszczenia podobnie jak prawdziwą broń co czyni go doskonałym materiałem do nauki posługiwania się bronią palną. 

Jakość wykonania

Pistolet wykonany jest z wysokowytzymałościowego polimeru. Szkielet broni i zamek jest metalowym odlewem. Pistolet jest bardzo dobrej jakości, niemal bezawaryjny.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)