Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR 68 kal .68 (2.4718)

Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR 68 kal .68 (2.4718)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR 68 kal .68 (2.4718)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.4718
EAN: 4000844739506
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
549,00 zł

 

Rewolwer na kule gumowe RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2

Rewolwer T4E HDR 68 kal. 68 CO2 to marker RAM stworzony z myślą o obronie miru domowego i samoobronie, który miota kule o potężnym kalibrze ,68".

Markery RAM T4E do samoobrony, treningu i szkolenia
RAM (Real Action Markers) to miotacze pneumatyczne na CO2 dostępne bez zezwoleń, które pozwalają na skuteczną obronę z zachowaniem bezpiecznego dystansie kilkunastu metrów.

Producentem miotacza jest niemiecki koncern Umarex, który od blisko 20 lat jest największym w Europie producentem i dystrybutorem wiatrówek, akcesoriów do samoobrony, replik airsoft oraz sprzętu outdoorowego.

Na podstawie doświadczeń w produkcji pistoletów i karabinów pneumatycznych niemieccy konstruktorzy zaprojektowali niezawodne urządzenie do samoobrony, które nie wymaga pozwolenia i rejestracji i może być wykorzystywane przez każdą pełnoletnią osobę.

Umarex T4E HDR 68 CO2 ma nowoczesny design wzorowany na współczesnych modelach rewolwerów.

Do budowy szkieletu, bębna oraz lufy zewnętrznej zastosowano wytrzymały polimer o matowym wykończeniu, który wiernie imituje stal i zapewnia realistyczny wygląd.

W konstrukcji rewolweru szczególnie wyróżnia się wysoki blok lufy oraz profilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą, dzięki której marker pewnie leży w każdej dłoni, bez względu na płeć i wiek użytkownika.

Umarex T4E HDR 68 został wyposażony w dwie szyny akcesoryjne w standardzie Picatinny 22 mm, pozwalające na strzelanie z rewolweru z wykorzystaniem laserowego wskaźnika celu lub kolimatora.

W rewolwerze zastosowano funkcjonalny bezpiecznik spustowy, który przeciwdziała oddaniu przypadkowego strzału podczas przenoszenia lub pod wpływem upadku oraz wymusza prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym.

Mechaniczne przyrządy celownicze (muszka i szczerbina) mają niski profil ułatwiający wyciąganie rewolweru z kabury. Intuicyjność obsługi zapewnia mechanizm spustowy DAO (Double Action Only), przeznaczony do dynamicznego oddawania strzałów, co w sytuacjach stresowych ma kluczowe znaczenie.

Kule ładowane są do wyjmowanej 6 strzałowej wkładki, która działa w identyczny sposób jak klasyczny bębenek.

Rewoler Umarex T4E HDR 68 zasilany jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych.

Wszystko za sprawą prostego mechanizmu, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy strzelać z markera.

W tym celu wystarczy jedynie lekko uderzyć w wystające z rękojeści pokrętło, rozprężenie gazu następuje samoistnie, a rewolwer jest w ułamku sekundy gotowy do działania.

Takie rozwiązanie powoduje, że Umarex T4E HDR 68, że nie musimy martwić się o uszkodzenie zaworów i gwarantuje nam, że w sytuacji zagrożenie będziemy korzystać z pełnej kapsuły.

Jedną z największych zalet rewolweru Umarex T4E HDR 68 jako urządzenia do samoobrony, jest możliwość wykorzystywania różnego rodzaju kul o potężnym kalibrze .68".

Standardową amunicją są kule gumowe o średnicy 17,3 mm, które po wystrzeleniu osiągają energię 12-14 J.

Ten rodzaj amunicji niepenetrującej, ma bardzo dużą moc obalająca, która potrafi boleśnie zniechęcić i w efekcie skutecznie powstrzymać atakującego napastnika.

Trafienie kulą gumową z odległości kilku metrów, jest odczuwalne nawet poprzez grube ubranie, dlatego bardzo efektywnie sprawdza się w samoobronie.

Ponadto z rewolweru możemy również miotać kule precyzyjne, kule utwardzone (gumowo- metalowe), kule pieprzowe oraz kule ze środkiem znakującym.

 Kule ładujemy do wymiennych 6-strzałowych wkładek. Mając przy sobie kilka magazynków, jesteśmy w stanie odeprzeć nawet kilku napastników.

Do magazynka możemy ładować kule RAM o różnym przeznaczeniu, a także w ustalonej przez siebie kolejności.

Takie rozwiązanie zwiększa walory obronne i umożliwia wykorzystywanie rewolweru do działań prewencyjnych np. przez pracowników ochrony.

DANE TECHNICZNE
Energia kinetyczna naboju [J] 16
Ilość szyn montażowych 2
Materiał korpusu tworzywo sztuczne
Pojemność magazynka [szt.] 5
Prędkość początkowa [m/s] 135
Szczerbinka jest
Typ amunicji
kule pudrowe,
kule pieprzowe,
kule gumowe
Typ szyny 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie? nie
Zabezpieczenia
Ilość bezpieczników 1
Zasilanie
Typ zasilania CO2 12 g
Wymiary
Długość całkowita [mm] 331
Długość lufy [mm] 171
Masa [g] 773
Informacje producenta
Producent T4E Training for Engagement/Umarex, Niemcy
EAN 4000844739506
Symbol dostawcy 2.4718

Umarex T4E HDR 68 dostępny jest bez zezwolenia i rejestracji.

Jego obsługa jest niezwykle prosta i już po krótkim treningu przyswoimy czynności, związane z ładowaniem, wymianą kapsuły i strzelaniem.

Do niewątpliwych zalet tego urządzenia należą także szybkostrzelność, możliwość stosowanie różnego typu kul, duża energia oraz celność.

Warto również podkreślić, że realistyczny wygląd rewolweru jest na tyle przekonujący, że agresor może zaniechać swoich działań bez konieczności oddania strzałów.

Aby zmaksymalizować nasze możliwości obrony, zalecamy regularny trening strzelecki pod okiem doświadczonej osoby.

 

Więcej informacji
Kod SKU2.4718
ProducentUMAREX
EAN4000844739506
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z UMAREX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com