2.4584_0.jpg

Pistolet na kule gumowe Umarex TP 50 Compact T4E k.50 (2.4584)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet na kule gumowe Umarex TP 50 Compact T4E k.50 (2.4584)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.4584
EAN: 4000844774453
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
399,00 zł

 

Pistolet na kule gumowe T4E TP 50 Compact kal. .50 CO2 8 g

Kompaktowy pistolet na kule gumowe T4E TP 50 Compact to idealny wybór dla osób szukających dyskretnych i wygodnych w noszeniu rozwiązań.

Niezwykle zwarta konstrukcja pistoletu wykorzystująca szereg rozwiązań minimalizujących gabaryty sprawia, że będzie on niezwykle łatwy w ukryciu nawet w kieszeni czy drobnej torebce.

Opatentowany przez producenta system Quick-Piercing sprawi natomiast, że TP 50 będzie zawsze gotowy do użycia, niezależnie jak długo będzie przechowywany.

Realistyczna budowa
T4E HDP 50 wykonano na podstawie budowy i mechaniki współczesnych pistoletów samopowtarzalnych. Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego tworzywa sztucznego, materiału odpornego na czynniki atmosferyczne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

W pistolet zastosowano szereg rozwiązań występujących w broni palnej m.in. bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, profilowany chwyt oraz powiększony kabłąk umożliwiający komfortowe strzelania w rękawicach.

Wbudowany magazynek
Umarex T4E TP 50 Compact ma zintegrowany magazynek o pojemności 4 kul, który ułatwia i upraszcza obsługę pistoletu. Jego załadowanie odbywa się poprzez odciągnięcie kabłąka, co z kolei odsłania dostęp do zasobnika.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby załadować pistolet zróżnicowanymi rodzajami kul - przykładowo pieprzowymi dla walorów obronnych i znaczącymi dla ułatwienia późniejszej identyfikacji napastnika.

Ustawiczna gotowość do działania
Pistolet na kule gumowe TP 50 Compact zasilany jest miniaturową, 8-gramową kapsułą CO2 montowaną w profilowanej rękojeści.

W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych!

Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy skorzystać z miotacza.

W tym celu wystarczy jedynie wcisnąć lub lekko uderzyć w wystające z rękojeści pokrętło, rozprężenie gazu następuje samoistnie. W sytuacji zagrożenia pozwala to na błyskawicznie przygotowanie pistoletu do obrony.

Użytkownik ma także świadomość, że dysponuje pełną kapsułą o maksymalnej wydajności.

W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 110 m/s. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 8 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej.

Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu.

Wszechstronne zastosowanie obronne
Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego.

Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy.

Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.


DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Energia kinetyczna naboju [J] 11
Kaliber .50
Materiał korpusu polimer
Pojemność magazynka [szt.] 4
Typ amunicji
kule znakujące,
kule gumowo-metalowe,
kule pudrowe,
kule pieprzowe,
kule gumowe
Wymagane zezwolenie? nie
Zabezpieczenia
Ilość bezpieczników 1
Zasilanie
Typ zasilania CO2 8 g
Wymiary
Długość całkowita [mm] 213
Masa [g] 582
Informacje producenta
Producent T4E Training for Engagement/Umarex, Niemcy
EAN 4000844774453
Symbol dostawcy 2.4584

Więcej informacji
Kod SKU2.4584
ProducentUMAREX
EAN4000844774453
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z UMAREX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com