Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDB 68 kal. 68 CO2 (2.4711)

Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDB 68 kal. 68 CO2 (2.4711)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDB 68 kal. 68 CO2 (2.4711)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.344-050
EAN: 4000844739469
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
889,00 zł

 

Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDB 68 kal. 68 CO2

T4E HDB 68 kal. 68 CO2 to strzelba RAM w wersji skróconej, wyposażona w system szybkiego przebicia kapsuł, szyny akcesoryjne, system przeładowania pump-action oraz pojemny magazynek mieszczący aż 16 kul kalibru .68.

Marker T4E HDB jest następcą strzelby treningowo-obronnej T4E SG-68, która skuteczność i niezawodność doceniło wielu użytkowników.

T4E HDB 68 to strzelba RAM jest dostępna bez zezwoleń i rejestracji. Budowa T4E HDB 68 nawiązuje do wojskowe strzelby samopowtarzalnej Franchi Spas 12, w której zastosowano dwa tryby prowadzenia ognia: powtarzalny i samopowtarzalny.

Realistyczna konstrukcja
Strzelba ma nowoczesną konstrukcję, wykonaną z polimeru (łoże, chwyt pistoletowy, kolba) oraz lekkich stopów metali. Kluczowe elementy markera tj. lufa, komora zamka, magazynek rurowy, mechanizm spustowy, urządzenie wylotowe oraz przyrządy celownicze wykonano z metalu. Strzelba ma grzbietową szynę Picatinny, na której zamontowano mechaniczne przyrządy celownicze postaci stałej muszki i przerzutowej szczerbiny. Przyrządy celownicze można oczywiście zdemontować i zastąpić wybranym kolimatorem Dzięki zastosowaniu łoża z systemem montażowym M-Lok użytkownik może także wyposażyć marker w dodatkowe akcesoria np. laserowy znacznik celu, latarkę itp. Taktyczny charakter strzelby podkreślają chwyt pistoletowy, zaczep na pas nośny oraz realistyczne urządzenie wylotowe o odstraszającym wyglądzie. W strzelbie zastosowano także bezpiecznik przetykowy, służący do blokowania mechanizmu uderzeniowo-spustowego na czas transportu lub przenoszenia. Mały gabaryt strzelby powoduje, że strzelba jest wygodniejsza w obsłudze i przenoszeniu.

Pojemny magazynek
T4E HDB ma wbudowany magazynek rurowy o pojemność aż 16 kul. Port ładowania kul znajduje się w dolnej części czółenka. Duży zapas amunicji oraz możliwość szybkiego przeładowania za pomocą czółenka (pump action) powoduje, że strzelba ma nie tylko dużą szybkostrzelność, ale także zapewnia odpowiednią „siłę ognia” do powstrzymania napastnika.

System szybkiego przebicia kapsuły
Strzelba T4E HDB jest zasilana kapsułą CO2 12 g, montowaną w chwycie pistoletowym. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsuły z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych. Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala na błyskawiczne przebicie kapsuły dopiero w momencie, w którym chcemy strzelać z markera. Przebicie kapsuły następuje po uderzeniu w trzpień wystający z dolnej części rękojeści.

Wybierz amunicję do własnych potrzeb
W T4E HDB możemy stosować różnego rodzaju kule o kalibrze .68, w zależności od potrzeb i przeznaczenie: mogą to być kule gumowe, proszkowe lub pieprzowe. Zwiększa to znacząco możliwości obronne oraz pozwala na dobranie rodzaju kul w zależności od eskalacji zagrożenia. Strzelba miota kule kalibru .68" (17,3 mm) z prędkością początkową prawie 70 m/s. Zasięg skuteczny wystrzelonej kuli gumowej wynosi około 20 m (zasięg całkowity do 40 m). Kule gumowe i pieprzowe to skuteczna amunicja niepenetrująca, świetnie sprawdzająca się w samoobronie i szkoleniach.

Strzelba T4E HDB o wyjątkowy system treningowo-obronny, cechujący się dużą energią strzału, szybkostrzelnością oraz realizmem obsługi i działania.

- Ilość szyn montażowych: 3
- Kaliber: .68
- Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
- Muszka: jest
- Pojemność magazynka: 16 szt
- Prędkość początkowa: 70 m/s
- Szczerbinka: jest
- Typ amunicji: kule polimerowe, kule znakujące, kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
- Typ szyny: M-Lok, 22 mm (picatinny)
- Typ zasilania: CO2 12 g
- Długość całkowita: 648 mm
- Długość lufy: 470 mm
- Masa: 2500 g

Więcej informacji
Kod SKUKOL.344-050
SymbolProducenta2.4711
ProducentUMAREX
EAN4000844739469
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z UMAREX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com