22.4677X.4677X_0

Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR TR 50L z laserem RAM T4E k.50

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR TR 50L z laserem RAM T4E k.50

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.4677X
EAN: 4000844774477
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
539,00 zł

 

Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR TR 50L z laserem RAM T4E k.50

Rewolwer RAM Umarex T4E HDR 50 CO2 to niemiecki miotacz pneumatyczny do samoobrony, który wystrzeliwuje kule gumowe kalibru 12,7 mm z energią aż 11 J!Jeśli szukasz skutecznej i innowacyjnej alternatywy wobec dostępnych na rynku akcesoriów, która dodatkowo pozwala na efektywną obronę z odległości kilkunastu metrów, rewolwer RAM Umarex T4E TR 50 L CO2 stanowi idealny wybór. Wersja "L" została wyposażona w laserowy wskaźnik celu dzięki któremu możemy szybko i instynktownie skierować miotacz w odpowiednim kierunku.

Producentem miotacza jest niemiecki koncern Umarex, który od blisko 20 lat jest największym w Europie producentem i dystrybutorem wiatrówek, akcesoriów do samoobrony, replik airsoft oraz sprzętu outdoorowego.

Na podstawie doświadczeń w produkcji pistoletów i karabinów pneumatycznych oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami dostępu do broni, niemieccy konstruktorzy zaprojektowali niezawodne urządzenie do samoobrony, które nie wymaga pozwolenia i rejestracji i może być wykorzystywane przez każdą pełnoletnią osobę.

Budowa
Umarex T4E TR 50L CO2 ma nowoczesny design wzorowany na współczesnych modelach rewolwerów. Do budowy szkieletu, bębna oraz lufy zewnętrznej zastosowano wytrzymały polimer o matowym wykończeniu, który doskonale imituje stal i zapewnia realistyczny wygląd.

konstrukcji rewolweru szczególnie wyróżnia się wysoki blok lufy oraz anatomicznie profilowana rękojeść o antypoślizgowej fakturze, dlatego miotacz dobrze i wygodnie leży w każdej dłoni, bez względu na płeć i wiek użytkownika.

Umarex T4E TR 50L został wyposażony w dwie szyny akcesoryjne w standardzie Picatinny 22 mm, pozwalające na strzelanie z rewolweru z wykorzystaniem laserowego wskaźnika celu lub kolimatora.

W rewolwerze zastosowano funkcjonalny bezpiecznik spustowy, który przeciwdziała oddaniu przypadkowego strzału podczas przenoszenia lub pod wpływem upadku oraz wymusza prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym.

Mechaniczne przyrządy celownicze (muszka i szczerbina) mają niski profil ułatwiający wyciąganie rewolweru z kabury. Intuicyjność obsługi zapewnia mechanizm spustowy DAO (Double Action Only), przeznaczony do dynamicznego oddawania strzałów, co w sytuacjach stresowych ma kluczowe znaczenie.

Kule ładowane są do wyjmowanej 6 strzałowej wkładki, która działa w identyczny sposób jak klasyczny bębenek.

Zasilanie
Rewoler Umarex T4E TR 50L zasilany jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych.

Wszystko za sprawą prostego mechanizmu, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy skorzystać z miotacza.

W tym celu wystarczy jedynie lekko uderzyć w wystające z rękojeści pokrętło, rozprężenie gazu następuje samoistnie, a rewolwer jest w ułamku sekundy gotowy do działania.

Takie rozwiązanie powoduje, że Umarex T4E TR 50L, że nie musimy martwić się o uszkodzenie zaworów i gwarantuje nam, że w sytuacji zagrożenie będziemy korzystać z pełnej kapsuły.

Strzelanie
Jedną z największych zalet rewolweru Umarex T4E TR 50L jako urządzenia do samoobrony, jest możliwość wykorzystywania różnego rodzaju kul .50". Standardową amunicją są kule gumowe o średnicy 12,7 mm, które po wystrzeleniu osiągają prędkość aż 135 m/s oraz solidną energię 11 J.

Ten rodzaj amunicji niepenetrującej, ma bardzo dużą moc obalająca, która potrafi boleśnie zniechęcić i w efekcie skutecznie powstrzymać atakującego napastnika.

Trafienie kulą gumową z odległości kilku metrów, jest odczuwalne nawet poprzez grube ubranie, dlatego bardzo efektywnie sprawdza się w samoobronie. Ponadto z rewolweru możemy również miotać kule precyzyjne, kule utwardzone (gumowo- metalowe), kule pieprzowe oraz kule ze środkiem znakującym.

Opisany arsenał można stosować jednocześnie, ładując do magazynka różne kule w ustalonej przez siebie kolejności. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa nasze możliwości obronne oraz umożliwia wykorzystywanie rewolweru do działań prewencyjnych np. przez pracowników ochrony.

Kule ładujemy do wymiennych 6-strzałowych wkładek. Mając przy sobie kilka magazynków, znacząco zwiększamy nasz potencjał nawet w sytuacji ataku kilku napastników.

Walory obronne i wykorzystanie
Umarex T4E TR 50L dostępny jest bez zezwolenia i rejestracji. Jego obsługa jest niezwykle prosta i już po krótkim treningu przyswoimy czynności, związane z ładowaniem, wymianą kapsuły i strzelaniem.

Do niewątpliwych zalet tego urządzenia należą także szybkostrzelność, możliwość stosowanie różnego typu kul, duża energia oraz celność. Warto również podkreślić, że realistyczny wygląd rewolweru jest na tyle przekonujący, że agresor może zaniechać swoich działań bez konieczności oddania strzałów.

Aby zmaksymalizować nasze możliwości obrony, zalecamy regularny trening strzelecki pod okiem doświadczonej osoby.

Dane Techniczne;

- Ilość szyn montażowych: 2
- Kaliber: [mm] .50
- Magazynek: jest
- Możliwość zamontowania: podczepiany miotacz gazu pieprzowego, celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
- Odrzut: brak
- Pojemność magazynka: 6 szt
- Prędkość początkowa: 135 m/s
- Przystosowane dla: praworęcznych
- Typ amunicji: kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
- Typ spustu: DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
- Typ szyny: 22 mm (picatinny)
- Ilość bezpieczników: 1
- Typ zabezpieczenia: bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
- Ilość strzałów z jednostki zasilania: 15
- Typ zasilania: CO2 12 g
- Materiał obudowy: polimer
- Długość całkowita: 267 mm
- Masa: 710 g

Więcej informacji
Kod SKU2.4677X
ProducentUMAREX
EAN4000844774477
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z UMAREX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com