KOL.050-086_0.jpg

Pistolet na kule gumowe Glock 17 Gen5 T4E .43 CO2 (211.00.00)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet na kule gumowe Glock 17 Gen5 T4E .43 CO2 (211.00.00)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.050-086
EAN: 4000844771759
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
1 149,00 zł
Glock 17 Gen5 T4E .43 to pierwszy licencjonowany pistolet treningowy Glock, który wyznacza nowe standardy dla broni szkoleniowej.

Pistolet na kule gumowe Glock 17 Gen5 T4E .43 CO2

Glock 17 Gen5 T4E .43 to pierwszy licencjonowany pistolet treningowy Glock, który wyznacza nowe standardy dla broni szkoleniowej.

Obsługa manualna, mechanika działania i wielkość pistoletu są zgodne z oryginałem, dzięki czemu pistolet jest kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów stosowanych do broni palnej.

Niemiecka jakość wykonania w połączeniu z walorami użytkowymi, powodują, że Glock 17 Gen 5 T4E jest wszechstronnym i niezawodnym narzędziem do treningu i szkolenia służb mundurowych oraz rekreacji dla graczy paintballowych.

Cechy markera Glock 17 Gen5 T4E .43 :
wierna replika pistoletu Glock 17 gen 5
idealne narzędzie do treningu taktycznego i strzelania rekreacyjnego
realistyczny odrzut generowany przez system blow-back
frezowany zamek z aluminium AW 7075
wymiary szkieletu zgodne z oryginałem
marker jest kompatybilny z akcesoriami stosowanymi do pistoletu Glock m.in.: kaburą, latarką taktyczną, laserowym wskaźnikiem celu, przyrządami celowniczymi, nakładkami chwytu.
obsługa manualna i mechanika wiernie naśladuje działanie broni palnej
licencjonowane oznaczenia Glock
wyprodukowany w Niemczech
Wymiary zgodne z oryginałem
Glock 17 Gen5 T4E .43 wyprodukowano w Niemczech na podstawie budowy i mechaniki pistoletu Glock.

W konstrukcji pistoletu można wyróżnić polimerowy szkielet, na którym osadzono frezowany zamek wykonany precyzyjną metodą CNC ze stopu aluminium AW 7075.

Wymiary szkieletu są zgodne z broną palną, dlatego do markera możemy stosować te same akcesoria strzeleckie, których używamy do stosowanej przez nas broni np. kabury Safariland, Blackhawk i inne

Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. spust SAFE ACTION z bezpiecznikiem, szkieletową szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, obustronny zrzut zamka oraz przekładany zatrzask magazynka.

W dolnej części chwytu znajduje się otwór, który może posłużyć do mocowania smyczy taktyczny lub retraktora.

Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki, co jest szczególnie przydatne podczas strzelania przy słabszym oświetleniu.

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej.

Stosując oryginalne nakładki rękojeści z Glock 17  (brak w zestawie) możemy łatwo dopasować chwyt markera do naszych preferencji. Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Glock.

Marker na CO2
Glock 17 Gen5 T4E .43 jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Przemyślana konstrukcja sprawia, że montaż kapsuły zasilającej nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi.

Nabój należy jedynie zablokować za pomocą metalowego pierścienia i dokręcić śrubą stopki kolby. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm).

W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 250 fps. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 40 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej.

Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu. Gniazdo ładowania magazynka jest poszerzone, tworząc tzw. lejek, co ułatwia i przyspiesza wymianę i ładowanie magazynka.

Pistolet RAM do treningu taktycznego i strzelania rekreacyjnego
Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego.

Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy.

Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.

Marker może także strzelać kulami z farbą, które są zazwyczaj wykorzystywane przez graczy paintballowych.

Mocny odrzut
Glock 17 Gen5 T4E .43 First Edition ma system blow-back, który realistycznie imituje odrzut broni.

Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy.

Po wystrzelniu z magazynka wszystkich kul zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka.

Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.

Mechanizm spustowy
Glock 17 Gen 5 T4E .43 First Edition wykorzystuje mechanizm spustowy SAFE ACTION, ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca.

Spust ma stosunkowo krótki reset i ciężar zbliżony do fabrycznego mechanizmy spustowego Glock 17 gen 5.


DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Energia kinetyczna naboju [J] 5
Ilość szyn montażowych 1
Materiał korpusu tworzywo sztuczne
Pojemność magazynka [szt.] 8
Typ amunicji
kule znakujące,
kule pudrowe,
kule gumowe
Wymagane zezwolenie? nie
Zabezpieczenia
Ilość bezpieczników 1
Zasilanie
Typ zasilania CO2 12 g
Wymiary
Długość całkowita [mm] 202
Masa [g] 703
Informacje producenta
Producent Glock/Umarex, Niemcy
EAN 4000844771759
Symbol dostawcy 211.00.00

Więcej informacji
Kod SKUKOL.050-086
SymbolProducenta211.00.00
ProducentGLOCK
EAN4000844771759
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z GLOCK
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com