Paralizatory i akcesoria

Paralizatory i akcesoria

Paralizator to jedno z najpowszechniej używanych narzędzi do samoobrony. Jest to broń wyjątkowo skuteczna, a przy tym nie wyrządzająca trwałych szkód na ciele napastnika. Jednocześnie jest dość łatwa w obsłudze, co sprawia, że doskonale nadaje się jako stałe wyposażenie damskiej torebki. Warto zadbać o bezpieczeństwo i pomyśleć o zakupie dobrej jakości paralizatora bez zezwolenia.

Sposób działania paralizatora

Używanie tego rodzaju sprzętu jest dość proste. Jego sposób działania opiera się bowiem na wykorzystaniu prądu. Konstrukcja paralizatora – który może razić miejscowo lub na odległość – wykorzystuje napięcie elektryczne prądu o niskim natężeniu. Dzięki temu wywołuje wstrząs, którym rażony jest przeciwnik, gdy wejdzie w zakres zasięgu urządzenia. Prąd przepływa przez mięśnie obwodowe agresora i pozbawia go możliwości wykonywania ruchów. Daje szansę na zadbanie o własne bezpieczeństwo.

Bezpieczne użytkowanie paralizatora bez zezwolenia

Aby skutecznie i bezpiecznie używać paralizatora bez zezwolenia, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych wskazówek. Wszystko zależy od jakości urządzenia oraz jego dokładnego przeznaczenia. Jeśli jest to paralizator działający przy dotyku, należy pozwolić zbliżyć się napastnikowi na wystarczającą odległość. Warto jednak zauważyć, że paralizator działa tylko na mięśnie obwodowe atakującego, a więc nie ma ryzyka przepływu prądu na broniącego się.

Paralizator pałka – jak go obsłużyć?

Specyficznym rodzajem tego rodzaju urządzenia jest paralizator pałka. To urządzenie, które przypomina wyglądem pałkę, a więc nie wyróżnia się specjalnie, a jednocześnie nie daje przeciwnikowi szans na przygotowanie się na atak. Długość paralizatora pozwala także na łatwiejsze zadawanie ciosów. Paralizator należy trzymać stroną rażącą w kierunku przeciwnika i po zetknięciu się z jego ciałem nacisnąć przycisk wyzwalający prąd.

Paralizator a uszkodzenia ciała

Warto mieć na uwadze bezpieczeństwo. Nie chodzi jednak tylko o bezpieczeństwo własne, które gwarantują wysokojakościowe urządzenia, które oferujemy, ale także ewentualne negatywne konsekwencje nieprzewidzianego zajścia. Dlatego warto zwracać uwagę na takie modele paralizatorów bez zezwolenia, które nie powodują obrażeń u przeciwnika. W działaniu naszych produktów najważniejszy jest prąd. Impulsy elektryczne, które generuje, są o wysokim napięciu, ale niskim natężeniu, by unieruchomić agresora, ale nie zrobić mu krzywdy.

W jakich sytuacjach go stosować?

Paralizator jest sposobem na samoobronę i ochronę w trakcie nieprzewidzianych zdarzeń, między innymi ataków na ulicy czy w parkach. Mogą być szczególnie potrzebne, gdy nasza praca naraża nas na nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne sytuacje. Tego rodzaju urządzenia to także dobra alternatywa dla gazów łzawiących dla kobiet. Dzięki nim mogą obronić się przed silniejszymi atakującymi.

Wartościowe modele

Wybierając właściwy model paralizatora bez zezwolenia, warto zwrócić uwagę na różnorodność modeli. Można wybrać takie, które przypominają wyglądem pistolet lub też takie, które posiadają także dodatkowe funkcje. Oto wybrane modele z tej kategorii:

  • Guard TX100P Husha - paralizator strzelający na odległość ok. 5 m– nowoczesne urządzenie obronne, które jest przeznaczone do obrony koniecznej. Jest modelem dalekiego zasięgu, a konstrukcja pozwala na obronę na odległość ok. 5 metrów.
  • GUARD STORMparalizator klasyczny – ręczny, wyposażony dodatkowo w mocną latarkę. W komplecie z pokrowcem do pasa.
  • GUARD APP6S – Nowość rynkowa - Paralizator w kształcie klasycznego telefonu typu smartfon. Podwójna obrona dzięki zaskoczeniu napastnika
  • GUARD Thunder - latarka wyposażona w paralizator umieszczony na obwodzie latarki. Praktyczny i skuteczny paralizator którego możemy mieć zawsze przy sobie wychodząc wieczorem z domu. 

Jakość i szeroki wybór akcesoriów

Używając paralizatorów bez zezwolenia należy pamiętać o ich jakości i wyborze modeli z pewnego źródła. Dodatkowo warto wyposażyć się w szereg akcesoriów, takich jak: kartridże czy kabura, by korzystać z bezpieczeństwa wygodniej.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 40

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 40

Strona:
  1. 1
  2. 2