Paralizator Piranha USB Pistol Shock do 10 mA

Paralizator Piranha USB Pistol Shock do 10 mA

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Paralizator Piranha USB Pistol Shock do 10 mA

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 473-006
EAN: 3760288896043
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
229,00 zł

Paralizator Piranha USB Pistol Shock do 10 mA

Paralizator USB Piranha Pistolet Shock to kompaktowy taser rażący prądem o napięciu 2 000 000 V, który może być także wykorzystany do zadawania bolesnych ciosów.

Kieszonkowy paralizator
Paralizator USB Piranha Pistolet Shock ma charakterystyczny wygląd przypominający kompaktowy pistolet. Poręczna wielkość urządzenia pozwala na wygodną obsługę osobom o niewielkich dłoniach i ułatwia jego przenoszenie.

W konstrukcji paralizatora można wyróżnić profilowany chwyt o antypoślizgowej fakturze, powiększony kabłąk oraz charakterystyczne metalowe kolce służące do wytwarzania łuku elektrycznego i zadawania ciosów.

Lerkka konstrukcja w połączceniu z kieszonkowym rozmiarem powodują, że urządzenie można wygodnie przenosić w kieszeni lub damskiej torebce.

Potwierdzona skuteczność
Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 2 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi.

W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Podwójne zastosowanie
Po wyczerpaniu akumulatora paralizator może służyć do zadawania bolesnych ciosów. Umożliwiają to ostre metalowe kolce, które wykorzystane w odpowiedni sposób szybko zniechęcą napastnika.

Zasilanie
Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, ładowanego przez port micro-jack 2,5 mm (kabel USB w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

Blokada bezpieczeństwa
Paralizator ma wysuwaną zawleczkę bezpieczeństwa z dołączoną smyczką, która powinna być założona na nadgarstek przed planowanym użyciem urządzenia. W sytuacji wyrwania nam urządzenia z ręki zawleczka zostaje odłączona, czyniąc urządzenie niezdolnym do działania i wykorzystania przeciwko nam.

Bezpiecznik chwytowy
Aktywacja paralizatora wymaga jednoczesnego wciśnięcia dwóch przycisków: bezpiecznika chwytowego i „spustu”. W momencie fizycznego kontaktu z napastnikiem urządzenie pod naciskiem dłoni zostaje automatycznie odbezpieczone. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność i ułatwia obronę.

Wystarczy jedynie dotknąć agresora i wcisnąć spust, resztę wykona za nas paralizator.

O włączeniu paralizatora informuje czerwona dioda. Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest instynktowna, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu.

Więcej informacji
Kod SKU473-006
ProducentXTREM
EAN3760288896043
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com