Paralizator ESP Scorpy Max 500 z gazem pieprzowym

239,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Pierwszy paralizator na świecie z innowacyjnym systemem podwójnej obrony: prądem i gazem zasilany dodatkowo przez dwie baterie 9V. Paralizator bardzo skutecznie i szybko poraża prądem, a dodatkowo wbudowany miotacz gazu obezwładnia gazem biologicznym na odległość do 3 m. Gaz działa także na osoby pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających. Działa skutecznie także na zwierzęta. Włączniki gazu i prądu działają niezależnie od siebie. Wyrzut gazu uruchamiany jest kciukiem a uderzenie prądowe palcem wskazującym.

Wkład z gazem pieprzowym w zestawie z paralizatorem.

Paralizatory to jedne z najpopularniejszych na świecie urządzeń obronnych bez zezwoleń. Stosowane są zarówno przez osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony. Są to urządzenia generujące impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu, powodujące skurcze, zwiotczenia i bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika obezwładniając go na czas ok. 10-15 minut nie wyrządzając mu przy tym żadnych trwałych obrażeń. Przyłożenie elektrod powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego przez co mięśnie obwodowe napastnika rażone są prądem o wysokim napięciu od 150.000 do 500.000 V. Prąd działa tylko na mięśnie obwodowe napastnika przez co nie przechodzi na osobę broniącą się. Źródłem zasilania są 9 baterie alkaliczne umieszczone w rękojeści. Paralizatory działają nawet przez grube ubranie. Bez zezwolenia posiadać można obecnie paralizatory o natężeniu prądu do 10 mA.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę paralizatory są dopuszczone odpowiednimi badaniami i atestami do obrotu i posiadania bez zezwolenia. Wszystkie poniższe modele posiadają praktyczną zapinkę do paska. Proponujemy także skórzane kabury do wszystkich modeli.


(Baterie nie są dołączone do urządzenia, znajdują się w osobnej ofercie w zakładce akcesoria).


Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- napięcie 500 000 V,
- natężenie: 9,8 mA,
- energia wyładowania: 450 mJ,
- zasilanie: 2x9 V bateria alkaliczna Energizer,
- obudowa polimerowa,
- wbudowany miotacz gazu działający na ludzi i zwierzęta,
- blokada przed przypadkowym włączeniem,
- wymiary: 223x62 mm,
- waga: 0,32 kg,
- zaczep do pasa

(Baterie nie są dołączone do urządzenia, znajdują się w osobnej ofercie w zakładce akcesoria).
Opinie

Opinie o Paralizator ESP Scorpy Max 500 z gazem pieprzowym

ok.
ok.
Ocena
dawid1966 (Dodano 19.04.2014)
Paralizator jest tak skuteczny, że gdy zostałem
Paralizator jest tak skuteczny, że gdy zostałem zaatakowany specjalnie zacząłem uciekać a gdy napastnik był blisko pokazałem łuk i jakby szybko zmienił zdanie ale w zamian pogoniłem go i dostał paralizatorem i już mu się odechce
Ocena
Mateusz (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij