Paralizator ESP Power Max 500

229,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły

Paralizator ESP Power Max to jeden z najnowszych na rynku paralizatorów zasilanych przez dwie baterie. Jego szczególną cechą oprócz podwójnej siły zasilania jest zawleczka bezpieczeństwa, która unieruchamia paralizator w przypadku wyrwania go przez napastnika z ręki broniącej się osoby. Paralizator posiada także podwójny system bezpiecznego uruchomienia zapobiegający przypadkowemu włączeniu – przełącznik główny uruchamiany kciukiem oraz chwilowy przycisk uderzeniowy uruchamiany palcem wskazującym.

Paralizatory to jedne z najpopularniejszych na świecie urządzeń obronnych bez zezwoleń. Stosowane są zarówno przez osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony. Są to urządzenia generujące impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu, powodujące skurcze, zwiotczenia i bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika obezwładniając go na czas ok. 10-15 minut nie wyrządzając mu przy tym żadnych trwałych obrażeń. Przyłożenie elektrod powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego przez co mięśnie obwodowe napastnika rażone są prądem o wysokim napięciu od 150.000 do 500.000 V. Prąd działa tylko na mięśnie obwodowe napastnika przez co nie przechodzi na osobę broniącą się. Źródłem zasilania są 9 baterie alkaliczne umieszczone w rękojeści. Paralizatory działają nawet przez grube ubranie. Bez zezwolenia posiadać można obecnie paralizatory o natężeniu prądu do 10 mA.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę paralizatory są dopuszczone odpowiednimi badaniami i atestami do obrotu i posiadania bez zezwolenia. Wszystkie poniższe modele posiadają praktyczną zapinkę do paska. Proponujemy także skórzane kabury do wszystkich modeli.


Uwaga!
Paralizator ESP Power Max przeszedł pozytywnie badania Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: ZZH/39/98

(Baterie nie są dołączone do urządzenia, znajdują się w osobnej ofercie w zakładce akcesoria).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- napięcie 500 000 V,
- natężenie : 9,8 mA,
- energia wyładowania : 450 mJ,
- zasilanie: 2x9 V bateria alkaliczna Energizer,
- obudowa polimerowa,
- zawleczka bezpieczeństwa,
- wymiary: 193x62 mm,
- waga: 0,29 kg

(Baterie nie są dołączone do urządzenia, znajdują się w osobnej ofercie w zakładce akcesoria).
Opinie

Opinie o Paralizator ESP Power Max 500

Po prostu dzieło w swojej klasie
Po prostu dzieło w swojej klasie
Ocena
Zbigniew (Dodano 17.05.2014)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij