Paralizator USB Elektro Max Punchshock 3 mln V z latarką

Paralizator USB Elektro Max Punchshock 3 mln V z latarką

Koszyk 0
0,00 zł

Paralizator USB Elektro Max Punchshock 3 mln V z latarką

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 495-002
EAN: 5902944144145
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
189,00 zł

Electro Max Punch to niewielki, wygodny w przenoszeniu paralizator generujący prąd o napięciu 3 000 000 V, wyposażony dodatkowo w przydatną latarkę o strumieniu światła 130 lumenów.

Korpus paralizatora wykonano z wytrzymałego polimeru pokrytego warstwą gumy, która przeciwdziała wyślizgiwaniu się urządzenia z ręki, co często zdarza się w sytuacji stresowej. Piranha Punchshock to urządzenie o kompaktowej wielkości oraz niewielkim ciężarze, dzięki czemu jest bardzo wygodny i łatwy do codziennego noszenia.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 3 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań. Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Electro Max Punch ma wbudowaną latarkę LED o skoncentrowanym strumieniu światła 130 lumenów. Latarka nie tylko świetnie sprawdza się w wielu codziennych sytuacjach, pozwala również na chwilowe oślepienie agresora, ułatwiające kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, ładowanego przez port micro-USB (kabel w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

Paralizator ma wysuwaną zawleczkę bezpieczeństwa z dołączoną smyczką, która powinna być założona na nadgarstek przed planowanym użyciem urządzenia. W sytuacji wyrwania nam urządzenia z ręki zawleczka zostaje odłączona, czyniąc urządzenie niezdolnym do działania i wykorzystania przeciwko nam.

Electro Max Punch obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków tj. dużego przycisku aktywującego paralizator oraz mniejszego suwaka, który pełni rolę włącznika (1 pozycja), aktywuje latarkę (2 pozycja), aktywuje paralizator (3 pozycja). O włączeniu trybu paralizatora informuje czerwona dioda. Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest instynktowna, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu.

Paralizator można przenosić na pasie dzięki dyskretnej, poziomej kaburze pozwalającej na błyskawiczne dobycie urządzenia. W zestawie znajduję się także solidny polimerowy case ochronny, w którym możemy przenosić paralizator oraz inne wrażliwe przedmioty.

Electro Max Punch to bardzo mocny i skuteczny paralizator o kompaktowych rozmiarach, wyposażony w wydajną latarkę oraz zabezpieczenie chroniące użytkownika.

Elementy zestawu paralizatora:
-kabel USB ,
-walizka transportowa ,
-pokrowiec ,
-smyczka z zawleczką

-Maks. czas działania na napastnika:  5 s
-Maks. strumień świetlny: 130 lm
-Napięcie: 3 000 000 v
-Wbudowana latarka LED: tak
-Typ zabezpieczenia: zawleczka zabezpieczająca
-Zasilanie wbudowany: akumulator
-Średnia wartość prądu w obwodzie: 10 ma
-Grubość: 25 mm
-Masa: 90 g
-Szerokość całkowita: 45 mm
-Wysokość całkowita: 127 mm 

Więcej informacji
Kod SKU495-002
ProducentBRON.PL
EAN5902944144145
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z BRON.PL
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com