Gaz pieprzowy Sabre Red MK2 54ml piana (52H2O10-F)

Special Price 65,01 zł

Normalna cena: 69,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gaz pieprzowy Sabre Red MK2 (pianka) 52H2O10-F

Miotacz gazu pieprzowego Sabre Red to bardzo skuteczne narzędzie do ochrony osobistej. Gaz pieprzowy 52H2O10-F został zaprojektowany z myślą o służbach mundurowych, by wesprzeć je w ich codziennej, trudnej służbie. Gaz jest bardzo pomocny przy organizacji imprez masowych i przy zabezpieczaniu demonstracji. W razie konieczności można nim razić na odległość do 3 metrów. 


Prezentowany gaz pieprzowy zawiera 54 mililitry gazu. Pojemnik można nosić luzem lub w futerale przyczepionym do pasa. Głowica typu Flip-Top chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustu oraz pozwala na błyskawiczne użycie w sytuacji zagrożenia. Głowica chroni też gaz przed niepożądanym opróżnieniem pojemnika.


Forma gazu to pianka. Dzięki temu gaz jest niezawodny w pomieszczeniach. Nie ma ryzyka powstania tzw. chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi. Podczas akcji należy oddawać jednosekundowe strzały.


Cechy:

  • Stężenie: 1,33% 
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Pojemność: 54 ml
  • Zasięg do 3 metrów
  • Barwnik widoczny pod wpływem światła UV

 

Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy Sabre są najlepszymi środkami do obrony osobistej w opinii ich użytkowników. Są szeroko stosowane na całym świecie i to zarówno przez służby mundurowe jak i przez cywilów.

 

Formuła gazu oparta jest na naturalnych składnikach, które nie powodują groźnych obrażeń i skutków ubocznych, a są przy tym bardzo skuteczne.

 

Działanie gazu powoduje powstanie reakcji bezwarunkowych - zamykanie oczu, łzawienie, pieczenie, katar i kaszel. Po godzinie efekty użycia gazu mijają. Gazy są też wyposażony w specjalny barwnik widoczny pod wpływem światła ultrafioletowego, dzięki czemu policja może rozpoznać napastnika nawet do 48 godzin po interwencji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij