Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-FOG chmura 40ml (1406.1) 203

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-FOG chmura 40ml (1406.1) 203

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-FOG chmura 40ml (1406.1) 203

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 1406.1
EAN: 4017599002038
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
19,00 zł

 

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-FOG chmura 40ml (1406.1)


Poręczny spray pieprzowy do samoobrony. Kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni. Spray jest wyposażony w 3-kanałową dyszę, która wytwarza silny strumień rozpylający - chmurę. Kołnierz ochronny zabezpieczający przed niezamierzonym użyciem. Profilowana głowica zapewnia rozpylenie we właściwym kierunku. Sposób użycia: w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Skuteczny przeciw osobom będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. Skuteczny przeciw agresywnym zwierzętom. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Dostępny bez zezwolenia. Posiada atest PZH.

Jak działają obronne miotacze pieprzowe ?

Miotacze pieprzowe TW niemieckiej firmy HOERNECKE zawierają naturalny ekstrakt chili z oleożywicy pieprzowej (OC). Składnik ten jest pozyskiwany z najostrzejszych papryczek chili. Jego użycie powoduje natychmiastowe podrażnienie oczu i dróg oddechowych. Gazy oparte na ekstrakcie OC są skuteczne w konfrontacji z osobami pobudzonymi, pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Można na nich również polegać przy odpieraniu ataku agresywnych zwierząt. Przy całej swej skuteczności skutki ich działania są całkowicie odwracalne i ustępują z czasem. Ich użycie nie naraża nas na konsekwencje prawne w przypadku uzasadnionej obrony. Wszystkie produkty TW są dostępne dla osób pełnoletnich, bez pozwolenia policji.

Dlaczego TW ?

Nasze gazy są wygodne i proste w obsłudze. Najważniejsza jednak jest niezawodność i skuteczność. Poziom zawartości OC nie jest decydującym czynnikiem świadczącym o skuteczności miotacza pieprzowego. Istnieje duża różnorodność w jakości OC, a ich poziomy ostrości często znacznie się różnią. Na ostrość i skuteczność mieszanki wpływa poziom zawartych w OC ostrych substancji, takich jak kapsaicyna i jej pochodne ( kapsaicynoidy ). Ich poziom oznacza się jako MC (Major Capsaicinoids). W naszych gazach pieprzowych wynosi on od 10 do aż 15 % MC. Oprócz stężenia substancji czynnych decydujący wpływ na skuteczność ma także dalszy skład preparatu. Nasze formuły są stale rozwijane, a bazujące na nich produkty przez lata ugruntowały swoją pozycję na rynku cywilnym oraz profesjonalnym. Wybierając TW otrzymujemy środek obronny który jest nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, spełniający najwyższe standardy jakości i niezawodności. TW po prostu działa !

RODZAJE GAZÓW PIEPRZOWYCH TW

JET - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Jet tworzą balistyczny strumień cieczy o bardzo dużym zasięgu. Dzięki precyzyjnie wykonanej dyszy strumień nie ma bezpośredniego wpływu na otoczenie atakującego. Strumień cieczy nie wytwarza mgły, a jego kierunek pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOAM - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 Pepper-Foam tworzą balistyczny strumień cieczy o dalekim zasięgu, który pieni się, gdy uderza w cel. Dzięki dodatkowi środka spieniającego pokrywana jest duża powierzchnia, a efekt pienienia skutecznie oznacza atakującego. Mieszanka w tej formie jest trudna do usunięcia z twarzy, co zapewnia jej dłuższe i skuteczne działanie. Pepper-Foam charakteryzuje się umiarkowaną podatnością na warunki atmosferyczne.

GEL - TW1000 Pepper-Gel wytwarzają zwarty strumień żelu o dużym zasięgu, który pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. Strumień pozwala na precyzyjne kierowanie w stronę zagrożenia, a jego doskonałe właściwości adhezyjne zapewniają długotrwały efekt. Dzięki zwartej mieszance, wpływ na otoczenie jest minimalny nawet w zamkniętych pomieszczeniach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOG - SPRAY - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Fog wytwarzają silny strumień rozpylający, który tworzy stożkowe ułożenie środka drażniącego (chmurę). Ułatwia to trafienie w poruszające się cele. Ryzyko chybienia atakującego z powodu niedokładnego celowania jest zminimalizowane. SPRAY jest podatny na warunki atmosferyczne, w szczególności na silny wiatr.

Dane techniczne:

  • Pojemność: 40 ml
  • Zasięg: 3 m
  • Forma substancji drażniącej: Stożek - chmura
  • Stężenie % OC: 10
  • Ostrość w skali Scoville'a: 2.000.000 SHU
  • Wysokość: 85 mm
  • Średnica: 35 mm
  • Cechy dodatkowe: brak

Więcej informacji
Kod SKU1406.1
ProducentTW 1000
EAN4017599002038
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
=
Oszczędzasz 1,20 zł
22,79 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z TW 1000
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com