Zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1

Zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: ZAT.CAE4.1.R
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
55,00 zł
Pasjonuje Cię strzelectwo? Pamiętaj więc, jak ważna jest ochrona słuchu. Wybierz odpowiednie słuchawki ochronne i szlifuj swoje umiejętności, dbając jednocześnie o zdrowie. Słuchawki ochronne – Słuchawki ochronne 3M PELTOR Zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1 to rozwiązanie najwyższej jakości, które zapewni Ci maksimum wygody. Zamów już teraz.


Zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1 to półaktywne ochronniki słuchu ze specjalnym wewnętrznym kanalikiem przepuszczającym dźwięk do ucha, który w razie potrzeby można zamknąć za pomocą zewnętrznego przełącznika. Nowość 2015!


W przeciwieństwie do standardowych ochronników w formie słuchawek zewnętrznych, zatyczki do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1 są lekkie, nie obejmują małżowiny usznej i nie powodują pocenia oraz dyskomfortu podczas dłuższego noszenia. Nie wymagają również zewnętrznego zasilania, filtr akustyczny działa bowiem w sposób mechaniczny.

Minimalny ciężar, kompaktowy rozmiar, niska cena oraz praktyczna niezniszczalność i odporność na warunki atmosferyczne to kolejne zalety zatyczek do uszu 3M Peltor Combat Arms Earplugs 4.1.


Tryb działania


Tryb otwarty – umożliwia prowadzenie rozmowy, słyszymy dźwięki otoczenia. W momencie wystąpienia hałasu impulsowego, wewnętrzny filtr akustyczny redukuje częściowo falę dźwięku, co w efekcie obniża natężenie hałasu.

Tryb zamknięty – zapewnia ochronę słuchu w wyższym stopniu, zalecany przy ciągłym, uciążliwym hałasie (przelot w samolocie, pojeździe opancerzonym, praca przy maszynach). W tym trybie praktycznie nie słyszmy dźwięków otoczenia, niemożliwe jest prowadzenie rozmów.

Aktywacja trybów następuje poprzez naciśnięcie dwustrefowego włącznika, tj. CAE – tryb otwarty; 3M – tryb zamknięty. Powiększony przełącznik może być wygodnie obsługiwany w rękawiczkach taktycznych.


Subiektywne tłumienie hałasu wg normy EN352-2:2002:

- w trybie zamkniętym SNR = 28 dB

- w trybie otwartym SNR = 16 dB


W zestawie: 2 wymienne kabelki silikonowe, pudełko do przenoszenia.


Więcej informacji
Kod SKUZAT.CAE4.1.R
Producent3M PELTOR
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z 3M PELTOR
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com