Słuchawki Peltor Bulls Eye II, zielone ochronniki słuchu (H520F-440-GN)

129,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Wysokiej klasy ochronniki słuchu Peltor Bulls Eye II, stworzone przez renomowanego, szwedzkiego producenta, wykonane w kolorze zielonym.


Ochronniki słuchu zalecane są w warunkach podwyższonego hałasu, zatem stanowią nieodzowny element wyposażenia myśliwych, strzelców sportowych, sędziów na zawodach strzeleckich czy instruktorów strzelectwa.


Wytłumiające muszle zakończone są miękką pianką pokrytą delikatną, przyjemną w dotyku skórą. Dzięki takiemu wykończeniu nauszniki nie uciskają i nie męczą głowy przy dłuższym użytkowaniu. Dwupunktowe, regulowane mocowanie muszli daje możliwość idealnego dopasowania ochronników Peltor do własnej głowy, jak również zapewnia bardzo dokładne przyleganie do głowy, a co za tym idzie, podwyższone tłumienie odgłosów zewnętrznych. Odpowiednia konstrukcja zapewnia możliwość złożenia ochraniaczy, co przydaje się podczas transportu. Przemyślana, ergonomiczna konstrukcja czaszy tłumiących gwarantuje, iż nauszniki nie kolidują z kolbą broni podczas składania się do strzału.


Jeśli planujesz zająć się strzelectwem hobbystycznie lub profesjonalnie, albo po prostu pracujesz w hałasie, to ochronniki słuchu Peltor Bulls Eye II są produktem, który musisz mieć!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

* przeznaczone do użytku w warunkach wysokiego poziomu hałasu
* podwyższona skuteczność tłumienia: 31 dB
* prosta regulacja wysokości
* składany pałąk
* waga: 230 g
Opinie

Opinie o Słuchawki Peltor Bulls Eye II, zielone ochronniki słuchu (H520F-440-GN)

Polecam!
Polecam!
Ocena
Krzysiek (Dodano 03.12.2014)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij