Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical LRTS 3-12x44 SF G3 (ET3124GI)

Kod SKU: TM.93709
Kod EAN: 5902944123645
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
5 999,00 zł Darmowa dostawa

Elite Tactical to linia celowników optycznych firmy Bushnell bazująca na doświadczeniach zdobytych podczas produkcji i eksploatacji popularnej, cenionej przez użytkowników serii Elite.

Zobacz poradnik jak przystrzelać lunetę:

Rodzinę modeli Elite Tactical cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość, dokładność wykonania oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów, co przekłada się na niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. Cechy te sprawiają, że linia Elite Tactical jest chętnie wybierana zarówno przez użytkowników z kręgu służb mundurowych jak i najbardziej wymagających myśliwych.

Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical LRTS 3-12x44 SF G3  posiada zmienne powiększenie oraz duży bo aż 44 mm obiektyw, który zapewnia jasny i wysokiej rozdzielczości obraz. W modelu tym zastosowano krzyż G3 w pierwszym planie. Wyposażona w tubus 30 mm , pozwalający na znacznie większy zakres regulacji za pomocą wież. Duży zakres przybliżeń oznacza uniwersalność lunety w różnych sytuacjach występujących np. podczas polowania.

Zastosowane technologie:

First Focal Plane Reticle - krzyż celowniczy w pierwszym planie, co oznacza, że razem z krotnością powiększenia optycznego powiększa się krzyż celowniczy i lepiej widoczne stają się naniesione nań znaki pomocne w obliczaniu parametrów strzału. Jest to niemal niezbędne narzędzie zwłaszcza w przypadku strzałów na najdłuższe dystanse.

FMC (Fully MultiCoated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny. W lunecie Bushnell Elite Tactical są to opracowane przez firmę Bushnell innowacyjne powłoki typu Ultra Wide Band czyli indywidualne pokrycie każdej soczewki, które prócz minimalizowania strat światła zapewnia wierność odwzorowania kolorów w całym widzialnym spektrum.

- RainGuard® HD: hydrofobowa powłoka na zewnętrznych soczewkach uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- Argon Purged: tubusy lunety zostały wypełnione argonem i uszczelnione za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni lunetę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.

       

Dane techniczne
Powiększenie: 3-12x44
Średnica obiektywu: 44 mm
Pole widzenia (m/ 100m):
- 11,6 dla 3x
- 3 dla 12x
Waga: 794 g
Średnica tubusu: 30 mm
Długość całkowita: 340 mm
Źrenica wyjściowa (mm): 12,1 dla 3x, 3,7 dla 12x
Odległość od oka: 95 mm
Przesunięcie przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m): 10 (0.34 MOA)
Zakres regulacji: 24 mil
Krzyż: G3 w pierwszym planie
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.93709
ProducentBUSHNELL
Kod EAN5902944123645
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical LRTS 3-12x44 SF G3 (ET3124GI)