Luneta celownicza Bushnell Nitro 3-18X56 4A IR (RN31856BS9)

2 999,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Luneta celownicza o zmiennym powiększeniu 3-18x oraz średnicy 56 mm. Charakteryzuje się precyzją wykonania oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Przekłada się to na niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. Tubus o średnicy 30 mm zapewnia niezawodność i trwałość, ponieważ skutecznie chroni układ optyczny przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Celownik wyposażono w podświetlany krzyż 4A z czerwoną kropką z trzema belkami umożliwiającymi sprawne i szybkie namierzania celu.

Zastosowane technologie:

- FMC (Fully Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, kurzu i odporna na zarysowania co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- Water Proof: tubus lunety został wypełniony suchym azotem i uszczelniony za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni lunetę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie. Luneta spełnia normę wodoodporności IPX7.

- UWB (Ultra Wide Band Coating): dodatkowa powłoka antyrefleksyjna zastosowana na wszystkich soczewkach.

 

Dane techniczne
Kolor: czarny
Powiększenie: 3-18x
Średnica obiektywu: 56 mm
Pole widzenia (m / 100 m): 10.6 m dla 3x, 1.83 m dla 18x
Odległość od oka: 101,6 mm
Średnica tubusu: 30 mm
Krzyż: 4A
Długość: 373 mm
Waga: 830 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij