Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WALTHER

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 149

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 149

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Produkcja broni płynie im w żyłach. Walther od ponad 130 lat dostarcza swoim klientom wysokiej klasy produkty obronne. Poznaj niemiecką jakość, dedykowaną wszystkim miłośnikom sprzętu z historią i duszą. Wśród produktów marki znajdziesz także inne przedmioty, które mogą przydać się w trakcie polowania, czy podróży, np. lornetki, młotki czy latarki.

Skąd wziął się Walther? Poznaj historię przedsiębiorstwa

Turyngia w Niemczech od zawsze związana jest z kowalstwem. Nie bez przyczyny — to na tym terenie znajdują się rudy. August Theodor Walther był jednym z rzemieślników, pracujących wówczas przy produkcji broni. Jednak dopiero jego syn w 1886 roku stworzył przedsiębiorstwo, które istnieje do dzisiaj. Ponieważ produkcja karabinów i innej broni od lat była rodzinną tradycją, 28-letni wówczas mężczyzna miał to po prostu we krwi, dzięki czemu dobrze wiedział, jak pokierować tworzącym się przedsiębiorstwem.

Minęły lata, a marka zaczęła stawać się znana na całym świecie, nie tylko w rodzinnych Niemczech. Dziś produkty stworzone przez Walthera są dostępne również dla polskich klientów, którzy mogą cieszyć się ich wyjątkową jakością oraz historią.

Wybierasz się na survivalową wyprawę? To narzędzie może się przydać

Postaw na nowoczesne narzędzia, dzięki którym podróż survivalowa okaże się zdecydowanie bezpieczniejsza i wygodniejsza. Tomahawk WaltherTactical stworzony jest z odpornych na kruszenie się, ale bardzo lekkich polimerów. Za jego pomocą bez problemu będziesz mógł rąbać drewno, albo też pomóc sobie w podbramkowej sytuacji. To narzędzie, które może pełnić również rolę ratowniczą.

Tę latarkę schowasz do swojej kieszeni

Latarka to przedmiot, który powinieneś mieć zawsze przy sobie. W kieszeni, w samochodzie, czy we własnym domu: po prostu może się przydać. Dlatego postaw na niewielki model, który będzie świetnie sprawdzał się w wielu sytuacjach. Model Pro PL60 świeci z jasnością 500 lumenów i może świetnie sprawdzić się m.in. do sprawdzania wnętrza samochodu po zmroku lub do rozświetlenia mroku w czasie pieszej wędrówki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com