Walther

Walther to niemieckie przedsiębiorstwo zbrojeniowe założone w 1886 roku w Zella-Mehlis w Turyngii.

Od początku swej działalności firma produkowała broń strzelecką różnego typu tj. bojową, sportową oraz myśliwską. Wiele z konstrukcji strzeleckich stworzonych przez Walther przeszło do historii i stało się wręcz kultowymi, do najbardziej cenionych należą: Walther PPK, Walther P38. Od 1993 roku nastąpił dynamiczny rozwój firmy, w wyniku fuzji z niemieckim koncernem Umarex, będącym obecnie największym producentem i dystrybutorem broni, produktów obronnych oraz szeroko rozumianego strzelectwa.

Pierwszym sukcesem nowej generacji produktów Walthera był pistolet bojowy Walther P99, broni używanej m.in. przez polską policję oraz filmowego brytyjskiego agenta. Obecnie Walther, oprócz broni bojowej (P99, PPS, PPX, PPK/S, PPQ i inne) produkuje licencjonowaną broń małego kalibru .22 LR (HK MP5, HK 36, HK 416, COLT M4, COLT 1911 i inne) oraz wysokiej jakości pistolety i karabinki pneumatyczne, latarki, noże i narzędzia outdoorowe, optykę oraz niezwykle dużą ilość wszelkiego typu akcesoriów i dodatków. W Polsce szczególnym uznaniem cieszą się precyzyjnie wykonane karabinki pneumatyczne LGU i LGV oraz pistolety wiatrówkowe Walther CP99, PPQ oraz CP88 cenione za jakość, trwałość i powtarzalność strzałów.

Tej marki właściwie nie trzeba przedstawiać – jest to jedna z najważniejszych firm zbrojeniowych w Niemczech i producent najbardziej kultowych pistoletów na całym świecie. Warto mieć u siebie coś Walthera, prawda?

Legenda, którą możesz mieć u siebie – rewolwery Walther i nie tylko

Przedsiębiorstwo z branży zbrojeniowej powstało w 1886 roku w Turyngii i produkowało broń sportową i myśliwską. Największy rozwój marki nastąpił jednak w latach dziewięćdziesiątych, kiedy zaczęto tworzyć pistolety bojowe, w tym słynny, bo używany przez polską Policję Walther P-99. Dziś to nie tylko produkty najwyższej klasy używane przez najważniejsze służby świata, ale także cała szeroka gama, w której są nie tylko pistolety niezabijające czy repliki, ale także rewolwery oraz wiatrówki Walther. To symbol legendarnej precyzji i wykonania.

Jakie są pistolety, rewolwery i wiatrówki Walther?

Najwyższej klasy – tak można w skrócie, dwoma słowami opisać produkty oferowane w naszym sklepie internetowym przez firmę Walther. To najważniejsze przedmioty obronne, w skład których wchodzą innowacyjne i praktyczne noże, rewolwery Walther jako repliki sprzed wielu lat czy też nawet gazy pieprzowe. Wszystko jest gwarantem najwyższej klasy i detalistycznego wykonania. Przedmioty te nigdy nie zawodzą, co w przypadku środków ochrony własnej jest niezwykle ważne.

Kilka podkategorii, czyli pistolety Walther i wiele innych

Szereg produktów, czyli choćby pistolety Walther oraz wiatrówki i inne można podzielić na kilka kategorii. To między innymi:

  • Wiatrówki: na przykład pistolet PPQ Walther.

  • Noże: na przykład model P-38 do surwiwalu i nie tylko.

  • Akcesoria strzeleckie: na przykład kulochwyty czy latarki.

  • Pistolety i rewolwery: w tym najsłynniejsze pistolety na kule gumowe M2.

  • Dodatki do broni: celowniki, lunety, oleje do czyszczenia i inne.

  • Akcesoria obronne: na przykład gazy pieprzowe.

Znajdź i dokonaj najlepszego wyboru!

Zobacz cały asortyment i przekonaj się, że wybierając renomowaną firmę Walther z Niemiec, masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej klasy. Jeśli nie znajdziesz tu nic ciekawego, sprawdź inne zakładki na naszej stronie głównej. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 180

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 180