Pałka teleskopowa baton Walther PRO SECUR 25" Titanium (2.1901)

89,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pałka teleskopowa baton Walther PRO SECUR 25" Titanium to profesjonalne narzędzie do samoobrony dla osób cywilnych, pracowników ochrony oraz formacji mundurowych. Wersja o długości 25 cali (635 mm) o wykończeniu stylizowanym na tytanowe.


Pałka teleskopowa Walther cechuje się segmentową konstrukcją, wykonaną z wytrzymałych, stalowych tulei, które po pełnym rozsunięciu są automatycznie blokowane. Pałkę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką, poprzez dynamiczny ruch zamachowy, przypominający "strzelania z bata". Składanie pałki odbywa się poprzez prostopadłe uderzenie jej zakończeniem o twarde podłoże. Z uwagi na dużą siłę odśrodkową towarzyszącą rozkładaniu pałki, rękojeść została wykonana z antypoślizgowego tworzywa z dodatkowym ryflowaniem poprawiającym chwyt i ułatwiającym operowanie pałką podczas interwencji.


Przenoszenie przy sobie niepozornego przedmiotu, który można jednym dynamicznym wymachem zmienić w długą pałkę z twardej stali, jest w sytuacji konfrontacji z agresorem ogromną zaletą. Cios zadany stalową pałką nawet z niewielką siłą, potrafi skutecznie zniwelować przewagę dobrze zbudowanego napastnika, dzięki czemu jest to skuteczne narzędzie nawet dla niewyszkolonych użytkowników i słabszych fizycznie kobiet.


Pałka teleskopowa Walther oprócz zadawania ciosów i wykonywania technik dystansowania, może być wykorzystywana w sytuacjach awaryjnych, np. podczas wypadku samochodowego, gdzie konieczne jest rozbicie szyby pojazdu. Niewielkie rozmiary oraz nylonowy futerał (w komplecie) pozwalają nosić wygodnie pałkę teleskopową zamocowaną do pasa spodni, w kieszeni, torbie lub pozostawiać w newralgicznych miejscach, np. przy drzwiach wejściowych naszego mieszkania lub skrytce samochodowej.


W zależności od potrzeb i możliwości, firma Walther oferuje pałki o różnej długości od 21 do 25 cali. Wersja 25 calowa zapewnia największy zasięg działania, zalecana dla agencji ochrony i służb mundurowych.


Na zakup i posiadanie pałki teleskopowej w Polsce nie jest wymagane pozwolenie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Walther
materiał: stal + tworzywo
długość po złożeniu: 250 mm

długość po rozłożeniu: 635 mm
masa: 538 g
kolor: czarno grafitowy
Opinie
zamawiam Zamknij