Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical 3,5-21X50 ET HDMR II FPP H59 (ET36215H)

Kod SKU: TM.107761
Kod EAN: 5902944123591
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
5 999,00 zł Darmowa dostawa

Elite Tactical to nowa linia celowników optycznych firmy Bushnell bazująca na doświadczeniach zdobytych podczas produkcji i eksploatacji popularnej, cenionej przez użytkowników serii Elite.

Rodzinę modeli Elite Tactical cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość, dokładność wykonania oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów, co przekłada się na niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. Cechy te sprawiają, że linia Elite Tactical jest chętnie wybierana zarówno przez użytkowników z kręgu służb mundurowych jak i najbardziej wymagających myśliwych.

Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical 3.5-21x50 posiada zmienne powiększenie oraz duży, bo aż 50 mm obiektyw, który zapewnia jasny i wysokiej rozdzielczości obraz. W modelu tym zastosowano krzyż H59 w pierwszym planie. Model ten gwarantuje wysoką transmisję światła oraz bardzo klarowny i ostry obraz na wszystkich ustawieniach powiększeń. Wyposażona w tubus 34 mm, pozwalający na znacznie większy zakres regulacji za pomocą wież. Wieże regulacji pionowej i poziomej są zerowalne, co oznacza, że po przestrzelaniu celownika na broni można je zresetować w celu wykorzystania pełnego zakresu regulacji w przypadku nanoszenia poprawek na wiatr i opad na wieżach.

Zastosowane technologie:

- First Focal Plane Reticle - krzyż celowniczy w pierwszym planie, co oznacza, że razem z krotnością powiększenia optycznego powiększa się krzyż celowniczy i lepiej widoczne stają się naniesione nań znaki pomocne w obliczaniu parametrów strzału. Jest to niemal niezbędne narzędzie zwłaszcza w przypadku strzałów na najdłuższe dystanse.

- FMC (Fully MultiCoated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny. W celowniku Elite Tactical są to opracowane przez firmę Bushnell innowacyjne powłoki typu Ultra Wide Band czyli indywidualne pokrycie każdej soczewki, które prócz minimalizowania strat światła zapewnia wierność odwzorowania kolorów w całym widzialnym spektrum.

- EXO Barrier Protection: powłoka na zewnętrznych soczewkach, która molekularnie wiąże się z soczewką i wypełnia mikroskopijne pory w szkle. Rezultatem tego zabiegu jest ultra-gładka powłoka, która odpycha wodę, olej, mgłę i kurz. Deszcz, śnieg, odciski palców i brud również nie przywierają. Barierę EXO zaprojektowano tak, aby była trwała, dlatego powleczona powłoka nie zniknie wraz z upływem czasu ani normalnym zużyciem.

- Throwhammer™ Throw Lever: pozwala na szybką zmianę powiększenia jednym ruchem palca.

   
 
Dane techniczne
Powiększenie: 3.5-21
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia (m/ 100m):
- 8,4 dla 3.5x
- 1,7 dla 21x
Waga: 964 g
Średnica tubusu: 34 mm
Długość całkowita: 335 mm
Źrenica wyjściowa: 10,4 mm dla 3,5x, 2,4 mm dla 21x
Odległość od oka: 95 mm
Przesunięcie przy jednym przeskoku pokrętła (mm/100m): 10 (0,34 MOA)
Zakres regulacji: 10 mil
Krzyż: H59 w pierwszym planie
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.107761
ProducentBUSHNELL
Kod EAN5902944123591
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Luneta celownicza Bushnell Elite Tactical 3,5-21X50 ET HDMR II FPP H59 (ET36215H)
Więcej z BUSHNELL