KRAL ARMS - tradycja od 24 lat 

Firma KRAL ARMS jest jednym z największych producentów wiatrówek, broni palnej mysliwskiej i sportowej oraz akcesoriów strzeleckich. Jej produkty znajdują uznanie w ponad 40 krajach na świecie.

Ten turecki producent przykłada niezwykłą wagę do jakości swoich produktów. Najnowocześniejsze technologie połączone z pracą ręczną stanowią gwarancję ich niezawodności. Na 18 000 metrów kwadratowych blisko 250 pracowników wkłada ogrom pracy, by każdy przyszły użytkownik miał poczucie, że trzyma w ręku coś wyjątkowego. KRAL ARMS nadzoruje każdy etap produkcji. Od projektowania, obróbki w drewnie i metalu, tworzenia form, grawerowaniu po montaż i testowanie. Dokłada również wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjną cenę, adekwatną do wartości oferowanych produktów. I tak niemal od ćwierć wieku. Trudno o bardziej zaufanego dostawcę.

Misją KRAL ARMS jest produkować lepiej i taniej.

W naszym sklepie pasjonaci strzelectwa znajdą szeroki wybór wiatrówek PCP z serii PUNCHER, z limitem do 17J (dżuli). Są to jedne z najmocniejszych, najcelniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie rodzajów karabinków napędzanych sprężonym powietrzem magazynowanym w specjalnych zbiornikach. Po prostu ekskluzywne wiatrówki o wysokich parametrach. Jednak nie tylko funkcjonalność i niezawodność stanowią o ich wyjątkowości. Uwagę przykuwa również design. Zauważalna dbałość o każdy szczegół i niemal wyczuwalna jakość zastosowanych do produkcji materiałów. Ich posiadacze, to doceniają przy każdym kontakcie z tymi produktami.

W serii PUNCHER wyróżnić można modele karabinków osadzonych na łożu polimerowym lub drewnianym. Zarówno jedne jak i drugie wyróżnia efektowny wygląd. Łoże z tworzywa sztucznego jest trwałe i łatwe w utrzymaniu. Z kolei drewniane charakteryzuje niezwykła elegancja i styl.

Flagowym obecnie modelem jest wiatrówka KRAL PUNCHER JUMBO

 Seria Puncher to chluba KRAL ARMS. JUMBO to świetny karabinek PCP z naprawdę dużym aluminiowym kartuszem – 425 cc. Osada wiatrówki wykonana jest z orzecha i cechuje ją ergonomiczny kształt oraz elegancki wygląd. Karabinek posiada wygodną bakę policzkową, gumową stopkę kolby oraz boczną dźwignię przeładowania.

Seria PUNCHER to także niezawodne wiatrówki BREAKER S SILENT.

W tych karabinkach komora zamkowa znajduje się za mechanizmem spustowym. Funkcję kolby spełnia zakończenie komory zamkowej. Dzięki zastosowaniu układu bezkolbowego tzw. BULLPUP wiatrówka jest krótsza i stosunkowo lżejsza. Szyna akcesoryjna umożliwia zamontowanie odpowiedniej dla użytkownika optyki. Model wyróżnia również wysokiej jakości gwintowana lufa z odkręcanym tłumikiem dźwięku.

https://www.bron.pl/wiatrowka-kral-puncher-breaker-s-silent-55-pcp-polimer-kpbs55-ekp17j

https://www.bron.pl/wiatrowka-kral-puncher-breaker-ws-silent-45-pcp-drewno-kpbws45-ekp17j

Kolejny model z serii PINCHER to wiatrówka KNIGHT NEMESIS.

W tym przypadku również zastosowano układ typu BULLPUP, czyli układ bez kolby. Z powodu braku mechanicznych przyrządów celowniczych karabinek wyposażono w szynę akcesoryjną umożliwiającą zamontowanie preferowanej przez pasjonata optyki. Istnieje również możliwość dostosowania siły strzału do dystansu dzięki regulatorowi prędkości początkowej.

https://www.bron.pl/wiatrowka-kral-puncher-knight-nemesis-s-4555-pcp-polim-kpn55s-ekp17j

Korpus, kartusz oraz osłonę lufy pokryto grafiką imitującą kamuflaż typu Forest Camo. Jak w poprzednich modelach istnieje możliwość zamontowania preferowanej optyki. Dolna szyna umożliwia również założenie dwójnogu, celownika lub latarki.

https://bron.hobby4men.com/wiatrowka-karabinek-kral-puncher-jumbo-dazzle-4-5-pcp-camo-ekp-17j

MAXI S SILENT i MAXI W SILENT to wiatrówki, których najważniejszym elementem jest wbudowany tłumik.

Dzięki niemu strzały są bardzo dobrze wyciszone. Oprócz tego zastosowano biatlonową dźwignię przeładowania, która jest wygodnym rozwiązaniem dla każdego strzelca Karabinek jest dostępny w dwóch wersjach. Osadzony na łożu polimerowym lub drewnianym.

https://bron.hobby4men.com/wiatrowka-karabinek-kral-puncher-maxi-s-silent-5-5-pcp-polimer-ekp-17j-kpmss55

https://bron.hobby4men.com/wiatrowka-karabinek-kral-puncher-maxi-w-silent-4-5-pcp-drewno-kpmws45-ekp-17jj

KRAL ARMS to nie tylko wiatrówki. Wśród jego wyrobów znajdą Państwo również akcesoria. Przede wszystkim magazynki z licznikiem.

Są niezawodne i proste w użyciu. Magazynek jest widoczny, co ułatwia odczytywanie z automatycznego okienka licznika, pozostałą do oddania ilość strzałów.

https://bron.hobby4men.com/magazynek-z-licznikiem-10-strz-do-kral-puncher-pcp-6-35-mm

W powyższym tekście chcieliśmy Państwu przybliżyć firmę KRAL ARMS prezentując niektóre z jej produktów. Jakość, stylistyka, bezpieczeństwo i wygoda w użytkowaniu to najtrafniejsze określenia dla wyrobów tego producenta. Jednak najlepiej jest przekonać się o tym osobiście.

Przypominamy, że polskie prawo nie wymaga rejestracji karabinków z limitem energii wylotowej śrutu nieprzekraczającej 17 J. Stosując odpowiednie zasady bezpieczeństwa można z nich strzelać niemal w dowolnym miejscu.