Paralizator USB Piranha Gun Shock 2 mln V z latarką

Paralizator USB Piranha Gun Shock 2 mln V z latarką

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Paralizator USB Piranha Gun Shock 2 mln V z latarką

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 473-000
EAN: 5902944144176
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
179,00 zł

Piranha Gun Shock to najmniejszy paralizator na rynku generujący prąd o napięciu aż 2 000 000 V, wyposażony dodatkowo w latarkę LED o strumieniu światła 130 lumenów.

To, co wyróżnia paralizator Piranha Gun Shock to przede wszystkim jego kompaktowe rozmiary oraz ergonomia użytkowania. Wielkość urządzenia umożliwia wygodną obsługę osobom o niewielkich dłoniach oraz pozwala na dyskretne schowanie paralizatora w ręce.

Niewątpliwą zaletą jest także ergonomiczny kształt urządzenia, z charakterystycznym kabłąkiem na palec oraz mikro chwytem pistoletowym. Minimalny ciężar oraz kompaktowy gabaryt Piranha Gun Shock powodują, że urządzenie może nam stale towarzyszyć w codziennej aktywności i przyjść z pomocą w razie nagłej sytuacji.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 2 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań. Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Piranha Gun Shock ma wbudowaną latarkę LED o rozproszonym strumieniu światła 130 lumenów. Latarka nie tylko świetnie sprawdza się w wielu codziennych sytuacjach, pozwala również na chwilowe oślepienie agresora, ułatwiające kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest przy użyciu wbudowanego akumulatora, ładowanego przez port micro-jack 2,5 mm (kabel w zestawie). Takie rozwiązanie ogranicza wydatki związane z zakupem nowych baterii, pozwala na wygodnie ładowanie urządzenia także w samochodzie lub za pomocą power banku.

Paralizator ma wysuwaną zawleczkę bezpieczeństwa z dołączoną smyczką, która powinna być założona na nadgarstek przed planowanym użyciem urządzenia. W sytuacji wyrwania nam urządzenia z ręki zawleczka zostaje odłączona, czyniąc urządzenie niezdolnym do działania i wykorzystania przeciwko nam.

Piranha Gun Shock obsługiwany jest za pomocą 3 przycisków tj. spustu aktywującego paralizator, przycisku włączającego latarkę (wyłącznie w trybie chwilowym) oraz 2-pozycyjnego suwaka, który pełni rolę wyłącznika i włącznika urządzenia. O włączeniu trybu paralizatora informuje czerwona dioda. Prosty interfejs powoduje, że obsługa paralizatora jest instynktowna, co jest szczególnie istotne w sytuacji podwyższonego stresu.

Paralizator można przenosić na pasie w nylonowym pokrowcu, zamykanym na rzep. W zestawie znajduję się także solidny polimerowy case ochronny, w którym możemy przenosić paralizator oraz inne wrażliwe przedmioty.

W zestawie
-Elementy zestawu paralizatora
-kabel USB ,
-walizka transportowa ,
-pokrowiec ,
-smyczka z zawleczką

-Maks. czas działania na napastnika: 5 s
-Maks. strumień świetlny: 130 lm
-Miotacz gazu: brak
-Napięcie: 2 000 000 v
-Wbudowana latarka LED: tak
-Typ zabezpieczenia: zawleczka zabezpieczająca
-Zasilanie wbudowany: akumulator
-Średnia wartość prądu w obwodzie: 10 ma 
-Grubość: 26 mm
-Szerokość całkowita: 56 mm
-Wysokość całkowita: 96 mm

Więcej informacji
Kod SKU473-000
ProducentXTREM
EAN5902944144176
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com